Health direct s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36658472
DIČ: 2022221069
IČ DPH: SK2022221069
Steinov dvor 2, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Steinov dvor 2, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 28. 7. 2006
Základné imanie: 25,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 8. 2006
Spisová značka: Sro/41667/B
Predmet podnikania (výber): administratívne práce; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti /maloobchod/; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti /veľkoobchod/ …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Eleonóra Zajacová od 2. 6. 2008
    konateľspoločník
  • MUDr. Rudolf Zajac od 28. 7. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Health direct s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 53 % na 67,8 tis. € a tržby jej narástli o 40 % na 54,1 tis. €.

54,1 tis. €
Tržby
67,8 tis. €
Strata
73,1 tis. €
Celkové výnosy
842,8 tis. €
Aktíva
-10,6 tis. €
Vlastné imanie
101 %
Celková zadlženosť
−9,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 66,6 tis., 2022 916, 2023 −61,1 tis., 2024 −144,5 tis., 2025 −67,8 tis.202166,6 tis.20229162023−61,1 tis.2024−144,5 tis.2025−67,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 23,9 tis., 2022 34,3 tis., 2023 42,6 tis., 2024 38,6 tis., 2025 54,1 tis.202123,9 tis.202234,3 tis.202342,6 tis.202438,6 tis.202554,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 54,1 tis. € -67,8 tis. €
2024 38,6 tis. € -144,5 tis. €
2023 42,6 tis. € -61,1 tis. €
2022 34,3 tis. € 916 €
2021 23,9 tis. € 66,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok787,9 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky114 €
  • Krátkodobé pohľadávky45,8 tis. €
  • Finančné účty8,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie25,6 tis. €
  • Fondy zo zisku2,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov29,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-67,8 tis. €
  • Rezervy2,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky347 €
  • Krátkodobé záväzky850,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Health direct s.r.o. v konkurze?

Health direct s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Health direct s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Health direct s.r.o. tržby 54,1 tis. €.

Je firma Health direct s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Health direct s.r.o. vykázala stratu 67,8 tis. €.

Je Health direct s.r.o. platiteľom DPH?

Health direct s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Health direct s.r.o. sídli?

Health direct s.r.o. má sídlo na adrese Steinov dvor 2, Bratislava, 811 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026