ENAIRGY, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36660205
DIČ: 2022222620
IČ DPH: SK2022222620
Mýtna 42, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mýtna 42, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 2. 8. 2006
Základné imanie: 18,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 8. 2006
Spisová značka: Sro/41747/B
Predmet podnikania (výber): inžinierska činnosť - obstarávateľské služby v stavebníctve; reklamná činnosť v rozsahu voľnej živnosti; výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • PhDr. Patrik Križanský od 2. 8. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ENAIRGY, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 130 % na 58,4 tis. € a tržby jej narástli o 63 % na 94,7 tis. €.

94,7 tis. €
Tržby
58,4 tis. €
Zisk
99,6 tis. €
Celkové výnosy
676,1 tis. €
Aktíva
658,2 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť
67,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 25,3 tis., 2022 33,3 tis., 2023 32,6 tis., 2024 25,4 tis., 2025 58,4 tis.202125,3 tis.202233,3 tis.202332,6 tis.202425,4 tis.202558,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 80,8 tis., 2022 83,4 tis., 2023 67,7 tis., 2024 58,0 tis., 2025 94,7 tis.202180,8 tis.202283,4 tis.202367,7 tis.202458,0 tis.202594,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 94,7 tis. € 58,4 tis. €
2024 58,0 tis. € 25,4 tis. €
2023 67,7 tis. € 32,6 tis. €
2022 83,4 tis. € 33,3 tis. €
2021 80,8 tis. € 25,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok97,7 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok26,2 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok87,0 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky365,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky10,2 tis. €
  • Finančné účty89,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie25,5 tis. €
  • Kapitálové fondy245,5 tis. €
  • Fondy zo zisku750 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov328,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie58,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky17,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ENAIRGY, s. r. o. v konkurze?

ENAIRGY, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ENAIRGY, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ENAIRGY, s. r. o. tržby 94,7 tis. €.

Je firma ENAIRGY, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ENAIRGY, s. r. o. dosiahla zisk 58,4 tis. €.

Je ENAIRGY, s. r. o. platiteľom DPH?

ENAIRGY, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ENAIRGY, s. r. o. sídli?

ENAIRGY, s. r. o. má sídlo na adrese Mýtna 42, Bratislava, 811 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026