PRAMEŇ ZDRAV, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36611794
DIČ: 2022212368
IČ DPH: SK2022212368
Poľná 6, Valaliky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Poľná 6, Valaliky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.73
Dátum vzniku: 20. 6. 2006
Základné imanie: 6,7 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2006
Spisová značka: Sro/18322/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu a výroby v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Rastislav Čúnik od 31. 3. 2021
    konateľspoločník
  • PharmDr. Igor Grác od 31. 3. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PRAMEŇ ZDRAV, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 59 % na 10,8 tis. € a tržby jej klesli o 27 % na 934,4 tis. €.

934,4 tis. €
Tržby
10,8 tis. €
Zisk
934,6 tis. €
Celkové výnosy
113,5 tis. €
Aktíva
45,1 tis. €
Vlastné imanie
60 %
Celková zadlženosť
12,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −19,2 tis., 2022 26,9 tis., 2023 12,6 tis., 2024 6,8 tis., 2025 10,8 tis.2021−19,2 tis.202226,9 tis.202312,6 tis.20246,8 tis.202510,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 595,4 tis., 2022 762,2 tis., 2023 980,5 tis., 2024 1,3 mil., 2025 934,4 tis.2021595,4 tis.2022762,2 tis.2023980,5 tis.20241,3 mil.2025934,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 934,4 tis. € 10,8 tis. €
2024 1,3 mil. € 6,8 tis. €
2023 980,5 tis. € 12,6 tis. €
2022 762,2 tis. € 26,9 tis. €
2021 595,4 tis. € -19,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok811 €
  • Zásoby54,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky25,8 tis. €
  • Finančné účty32,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,7 tis. €
  • Fondy zo zisku666 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov27,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie10,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky68,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PRAMEŇ ZDRAV, spol. s r.o. v konkurze?

PRAMEŇ ZDRAV, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PRAMEŇ ZDRAV, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PRAMEŇ ZDRAV, spol. s r.o. tržby 934,4 tis. €.

Je firma PRAMEŇ ZDRAV, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PRAMEŇ ZDRAV, spol. s r.o. dosiahla zisk 10,8 tis. €.

Je PRAMEŇ ZDRAV, spol. s r.o. platiteľom DPH?

PRAMEŇ ZDRAV, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PRAMEŇ ZDRAV, spol. s r.o. sídli?

PRAMEŇ ZDRAV, spol. s r.o. má sídlo na adrese Poľná 6, Valaliky, 044 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026