Nové okno s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36212598
DIČ: 2020062605
IČ DPH: SK2020062605
Kostolná 20, Valaliky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kostolná 20, Valaliky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 1. 3. 2002
Základné imanie: 6,7 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 19. 4. 2002
Spisová značka: Sro/13098/V
Predmet podnikania (výber): výroba plastových okien a dverí; výroba a montáž žalúzií a roliet; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi / maloobchod / alebo na účely jeho predaja iným prevádzkov… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Ferko od 1. 7. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Nové okno s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 165 % na 4,9 tis. € a tržby jej narástli o 288 % na 570,8 tis. €.

570,8 tis. €
Tržby
4,9 tis. €
Zisk
590,4 tis. €
Celkové výnosy
934,7 tis. €
Aktíva
215,6 tis. €
Vlastné imanie
77 %
Celková zadlženosť
9,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −22,8 tis., 2022 −28,6 tis., 2023 2,9 tis., 2024 1,8 tis., 2025 4,9 tis.2021−22,8 tis.2022−28,6 tis.20232,9 tis.20241,8 tis.20254,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 352,7 tis., 2022 102,7 tis., 2023 827,3 tis., 2024 147,2 tis., 2025 570,8 tis.2021352,7 tis.2022102,7 tis.2023827,3 tis.2024147,2 tis.2025570,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 570,8 tis. € 4,9 tis. €
2024 147,2 tis. € 1,8 tis. €
2023 827,3 tis. € 2,9 tis. €
2022 102,7 tis. € -28,6 tis. €
2021 352,7 tis. € -22,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok253,6 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok590 €
  • Zásoby409,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky242,5 tis. €
  • Finančné účty23,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,1 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie215,6 tis. €
  • Záväzky719,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Nové okno s.r.o. v konkurze?

Nové okno s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Nové okno s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Nové okno s.r.o. tržby 570,8 tis. €.

Je firma Nové okno s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Nové okno s.r.o. dosiahla zisk 4,9 tis. €.

Je Nové okno s.r.o. platiteľom DPH?

Nové okno s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Nové okno s.r.o. sídli?

Nové okno s.r.o. má sídlo na adrese Kostolná 20, Valaliky, 044 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026