Lekáreň FARMÁCIA Rožňava s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36590037
DIČ: 2021957696
IČ DPH: SK2021957696
Šafárikova 17, Rožňava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šafárikova 17, Rožňava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.73
Dátum vzniku: 22. 2. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2005
Spisová značka: Sro/16217/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja íným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Igor Nemec od 4. 11. 2025
    konateľspoločník
  • PharmDr. Eva Kissová od 1. 9. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lekáreň FARMÁCIA Rožňava s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 25 % na 48,0 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 690,1 tis. €.

690,1 tis. €
Tržby
48,0 tis. €
Zisk
691,7 tis. €
Celkové výnosy
139,5 tis. €
Aktíva
55,3 tis. €
Vlastné imanie
60 %
Celková zadlženosť
16,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 34,6 tis., 2022 31,5 tis., 2023 21,3 tis., 2024 63,9 tis., 2025 48,0 tis.202134,6 tis.202231,5 tis.202321,3 tis.202463,9 tis.202548,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 739,8 tis., 2022 738,2 tis., 2023 645,8 tis., 2024 804,4 tis., 2025 690,1 tis.2021739,8 tis.2022738,2 tis.2023645,8 tis.2024804,4 tis.2025690,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 690,1 tis. € 48,0 tis. €
2024 804,4 tis. € 63,9 tis. €
2023 645,8 tis. € 21,3 tis. €
2022 738,2 tis. € 31,5 tis. €
2021 739,8 tis. € 34,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby47,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky38,2 tis. €
  • Finančné účty53,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie48,0 tis. €
  • Rezervy128 €
  • Dlhodobé záväzky414 €
  • Krátkodobé záväzky83,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lekáreň FARMÁCIA Rožňava s.r.o. v konkurze?

Lekáreň FARMÁCIA Rožňava s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lekáreň FARMÁCIA Rožňava s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lekáreň FARMÁCIA Rožňava s.r.o. tržby 690,1 tis. €.

Je firma Lekáreň FARMÁCIA Rožňava s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lekáreň FARMÁCIA Rožňava s.r.o. dosiahla zisk 48,0 tis. €.

Je Lekáreň FARMÁCIA Rožňava s.r.o. platiteľom DPH?

Lekáreň FARMÁCIA Rožňava s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lekáreň FARMÁCIA Rožňava s.r.o. sídli?

Lekáreň FARMÁCIA Rožňava s.r.o. má sídlo na adrese Šafárikova 17, Rožňava, 048 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026