ROOFS FZ, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36601250
DIČ: 2022104502
IČ DPH: SK2022104502
Vyšná Slaná 198, Vyšná Slaná

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vyšná Slaná 198, Vyšná Slaná Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 22. 12. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2006
Spisová značka: Sro/17474/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Milan Fifik od 22. 12. 2005
    konateľspoločník
  • Roman Zábrel od 22. 12. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ROOFS FZ, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 25 % na 47,4 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 955,1 tis. €.

955,1 tis. €
Tržby
47,4 tis. €
Zisk
962,2 tis. €
Celkové výnosy
533,3 tis. €
Aktíva
443,1 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť
18,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,3 tis., 2022 22,0 tis., 2023 70,6 tis., 2024 63,0 tis., 2025 47,4 tis.202116,3 tis.202222,0 tis.202370,6 tis.202463,0 tis.202547,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,0 mil., 2022 1,3 mil., 2023 1,0 mil., 2024 1,1 mil., 2025 955,1 tis.20211,0 mil.20221,3 mil.20231,0 mil.20241,1 mil.2025955,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 955,1 tis. € 47,4 tis. €
2024 1,1 mil. € 63,0 tis. €
2023 1,0 mil. € 70,6 tis. €
2022 1,3 mil. € 22,0 tis. €
2021 1,0 mil. € 16,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok118,0 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok200,0 tis. €
  • Zásoby56,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky101,5 tis. €
  • Finančné účty55,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku8,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov380,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie47,4 tis. €
  • Rezervy2,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky69,9 tis. €
  • Bankové úvery13,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ROOFS FZ, s.r.o. v konkurze?

ROOFS FZ, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ROOFS FZ, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ROOFS FZ, s.r.o. tržby 955,1 tis. €.

Je firma ROOFS FZ, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ROOFS FZ, s.r.o. dosiahla zisk 47,4 tis. €.

Je ROOFS FZ, s.r.o. platiteľom DPH?

ROOFS FZ, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ROOFS FZ, s.r.o. sídli?

ROOFS FZ, s.r.o. má sídlo na adrese Vyšná Slaná 198, Vyšná Slaná, 049 26.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026