G & G - TOPOĽČIANKY, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36543098
DIČ: 2020146524
IČ DPH: SK2020146524
Hlavná 81, Topoľčianky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 81, Topoľčianky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 8. 8. 2001
Základné imanie: 315,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2001
Spisová značka: Sro/12729/N
Predmet podnikania (výber): maloobchod v rozsahu voľných živností; veľkoobchod v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu a služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Emil Gálik od 18. 2. 2012
    konateľspoločník
  • Janette Gáliková od 23. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť G & G - TOPOĽČIANKY, s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 94 % na 3,2 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 48,7 tis. €.

48,7 tis. €
Tržby
3,2 tis. €
Strata
48,7 tis. €
Celkové výnosy
344,7 tis. €
Aktíva
39,5 tis. €
Vlastné imanie
89 %
Celková zadlženosť
27,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,1 tis., 2022 389, 2023 −29,3 tis., 2024 −56,2 tis., 2025 −3,2 tis.20211,1 tis.20223892023−29,3 tis.2024−56,2 tis.2025−3,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 148,8 tis., 2022 106,4 tis., 2023 56,3 tis., 2024 47,7 tis., 2025 48,7 tis.2021148,8 tis.2022106,4 tis.202356,3 tis.202447,7 tis.202548,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 48,7 tis. € -3,2 tis. €
2024 47,7 tis. € -56,2 tis. €
2023 56,3 tis. € -29,3 tis. €
2022 106,4 tis. € 389 €
2021 148,8 tis. € 1,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok331,6 tis. €
  • Zásoby3,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky8,2 tis. €
  • Finančné účty896 €

Pasíva

  • Základné imanie315,9 tis. €
  • Fondy zo zisku3,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-277,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-3,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky305,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma G & G - TOPOĽČIANKY, s.r.o. v konkurze?

G & G - TOPOĽČIANKY, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma G & G - TOPOĽČIANKY, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala G & G - TOPOĽČIANKY, s.r.o. tržby 48,7 tis. €.

Je firma G & G - TOPOĽČIANKY, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 G & G - TOPOĽČIANKY, s.r.o. vykázala stratu 3,2 tis. €.

Je G & G - TOPOĽČIANKY, s.r.o. platiteľom DPH?

G & G - TOPOĽČIANKY, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma G & G - TOPOĽČIANKY, s.r.o. sídli?

G & G - TOPOĽČIANKY, s.r.o. má sídlo na adrese Hlavná 81, Topoľčianky, 951 93.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026