fáro - kap s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45928495
DIČ: 2023141868
IČ DPH: SK2023141868
Beňadická cesta 808/1, Žitavany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Beňadická cesta 808/1, Žitavany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 19. 11. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 2. 2011
Spisová značka: Sro/27837/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Kapsdorfer od 19. 11. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť fáro - kap s.r.o. v roku 2025 udržala zisk 21,1 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 30,1 tis. €.

30,1 tis. €
Tržby
21,1 tis. €
Zisk
163,1 tis. €
Aktíva
156,5 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,2 tis., 2022 20,0 tis., 2023 17,3 tis., 2024 21,0 tis., 2025 21,1 tis.202118,2 tis.202220,0 tis.202317,3 tis.202421,0 tis.202521,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 28,6 tis., 2022 30,3 tis., 2023 30,3 tis., 2024 30,8 tis., 2025 30,1 tis.202128,6 tis.202230,3 tis.202330,3 tis.202430,8 tis.202530,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 30,1 tis. € 21,1 tis. €
2024 30,8 tis. € 21,0 tis. €
2023 30,3 tis. € 17,3 tis. €
2022 30,3 tis. € 20,0 tis. €
2021 28,6 tis. € 18,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie156,5 tis. €
  • Záväzky6,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma fáro - kap s.r.o. v konkurze?

fáro - kap s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma fáro - kap s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala fáro - kap s.r.o. tržby 30,1 tis. €.

Je firma fáro - kap s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 fáro - kap s.r.o. dosiahla zisk 21,1 tis. €.

Je fáro - kap s.r.o. platiteľom DPH?

fáro - kap s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma fáro - kap s.r.o. sídli?

fáro - kap s.r.o. má sídlo na adrese Beňadická cesta 808/1, Žitavany, 951 97.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026