PHARMAGAL - BIO, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36528200
DIČ: 2020147844
IČ DPH: SK2020147844
Murgašova 5, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Murgašova 5, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba základných farmaceutických výrobkov a farmaceutických prípravkov 21.20
Dátum vzniku: 18. 6. 1998
Základné imanie: 8,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 1999
Spisová značka: Sro/11042/N
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevázkovateľom živnosti /veľkoobchod v rozsahu voľných živností/; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod v rozsahu voľných živností/; - sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • PharmDr. Marián Dubaj od 18. 6. 1998
    konateľ
  • Tomáš Žuffa od 18. 6. 1998
    konateľspoločník
  • Martin Šnirc od 23. 5. 2022
    spoločník
  • Michal Dubaj od 16. 1. 2024
    spoločník
  • PharmDr. Milan Dubaj od 16. 1. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PHARMAGAL - BIO, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 44 % na 3,8 mil. € a tržby jej klesli o 20 % na 10,7 mil. €.

10,7 mil. €
Tržby
3,8 mil. €
Zisk
11,2 mil. €
Celkové výnosy
30,9 mil. €
Aktíva
28,7 mil. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť
68,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,6 mil., 2022 4,6 mil., 2023 7,4 mil., 2024 6,7 mil., 2025 3,8 mil.20213,6 mil.20224,6 mil.20237,4 mil.20246,7 mil.20253,8 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 10,0 mil., 2022 11,4 mil., 2023 14,9 mil., 2024 13,4 mil., 2025 10,7 mil.202110,0 mil.202211,4 mil.202314,9 mil.202413,4 mil.202510,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 10,7 mil. € 3,8 mil. €
2024 13,4 mil. € 6,7 mil. €
2023 14,9 mil. € 7,4 mil. €
2022 11,4 mil. € 4,6 mil. €
2021 10,0 mil. € 3,6 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok19,6 mil. €
  • Zásoby323,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,6 mil. €
  • Finančné účty8,3 mil. €
  • Časové rozlíšenie57,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie8,3 tis. €
  • Fondy zo zisku830 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov24,9 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,8 mil. €
  • Rezervy76,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky10,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,1 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PHARMAGAL - BIO, spol. s r.o. v konkurze?

PHARMAGAL - BIO, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PHARMAGAL - BIO, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PHARMAGAL - BIO, spol. s r.o. tržby 10,7 mil. €.

Je firma PHARMAGAL - BIO, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PHARMAGAL - BIO, spol. s r.o. dosiahla zisk 3,8 mil. €.

Je PHARMAGAL - BIO, spol. s r.o. platiteľom DPH?

PHARMAGAL - BIO, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PHARMAGAL - BIO, spol. s r.o. sídli?

PHARMAGAL - BIO, spol. s r.o. má sídlo na adrese Murgašova 5, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026