Slovpaper Recycling s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36527378
DIČ: 2020142443
IČ DPH: SK2020142443
Tatranská cesta 3, Ružomberok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tatranská cesta 3, Ružomberok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.87
Dátum vzniku: 27. 3. 1998
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 1998
Spisová značka: Sro/72834/L
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti-veľkoobchod v rozsahu voľných živností; - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností; - nakladanie s odpadmi …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Slovpaper Recycling s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 24 % na 64,8 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 20,1 mil. €.

20,1 mil. €
Tržby
64,8 tis. €
Zisk
20,2 mil. €
Celkové výnosy
2,4 mil. €
Aktíva
-57,4 tis. €
Vlastné imanie
102 %
Celková zadlženosť
2,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 82,2 tis., 2022 49,2 tis., 2023 28,7 tis., 2024 85,7 tis., 2025 64,8 tis.202182,2 tis.202249,2 tis.202328,7 tis.202485,7 tis.202564,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 28,8 mil., 2022 22,8 mil., 2023 11,9 mil., 2024 22,5 mil., 2025 20,1 mil.202128,8 mil.202222,8 mil.202311,9 mil.202422,5 mil.202520,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 20,1 mil. € 64,8 tis. €
2024 22,5 mil. € 85,7 tis. €
2023 11,9 mil. € 28,7 tis. €
2022 22,8 mil. € 49,2 tis. €
2021 28,8 mil. € 82,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý finančný majetok749,2 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky8,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,6 mil. €
  • Finančné účty900 €
  • Časové rozlíšenie1,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku1,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-136,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie64,8 tis. €
  • Rezervy35,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,4 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Slovpaper Recycling s.r.o. v konkurze?

Slovpaper Recycling s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Slovpaper Recycling s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Slovpaper Recycling s.r.o. tržby 20,1 mil. €.

Je firma Slovpaper Recycling s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Slovpaper Recycling s.r.o. dosiahla zisk 64,8 tis. €.

Je Slovpaper Recycling s.r.o. platiteľom DPH?

Slovpaper Recycling s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Slovpaper Recycling s.r.o. sídli?

Slovpaper Recycling s.r.o. má sídlo na adrese Tatranská cesta 3, Ružomberok, 034 17.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026