AKORD TVÁRNICE RK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36639117
DIČ: 2022033662
IČ DPH: SK2022033662
Priemyselný areál za Váhom 1232, Lisková

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Priemyselný areál za Váhom 1232, Lisková Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.73
Dátum vzniku: 28. 6. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2005
Spisová značka: Sro/17941/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; reklamná a propagačná činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrej Kachút od 12. 12. 2015
    konateľ
  • Lukáš Kachút od 12. 12. 2015
    konateľ
  • KA HOLDING s.r.o. od 23. 6. 2021
    spoločník
  • RLK HOLDING s.r.o. od 23. 6. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AKORD TVÁRNICE RK s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 92 % na 1,1 mil. € a tržby jej narástli o 3 % na 8,5 mil. €.

8,5 mil. €
Tržby
1,1 mil. €
Zisk
8,6 mil. €
Celkové výnosy
3,7 mil. €
Aktíva
2,4 mil. €
Vlastné imanie
36 %
Celková zadlženosť
18,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −46,8 tis., 2022 529,9 tis., 2023 184,8 tis., 2024 557,7 tis., 2025 1,1 mil.2021−46,8 tis.2022529,9 tis.2023184,8 tis.2024557,7 tis.20251,1 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 35,1 tis., 2022 1,2 mil., 2023 1,2 mil., 2024 8,3 mil., 2025 8,5 mil.202135,1 tis.20221,2 mil.20231,2 mil.20248,3 mil.20258,5 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 35,1 tis., 2022 1,2 mil., 2023 1,3 mil., 2024 8,4 mil., 2025 8,6 mil.202135,1 tis.20221,2 mil.20231,3 mil.20248,4 mil.20258,6 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 1, 2022 140,9 tis., 2023 44,0 tis., 2024 142,4 tis., 2025 339,8 tis.202112022140,9 tis.202344,0 tis.2024142,4 tis.2025339,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 8,5 mil. € 1,1 mil. €
2024 8,3 mil. € 557,7 tis. €
2023 1,2 mil. € 184,8 tis. €
2022 1,2 mil. € 529,9 tis. €
2021 35,1 tis. € -46,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,6 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok1,9 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky95,7 tis. €
  • Finančné účty49,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,3 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,1 mil. €
  • Dlhodobé záväzky245 €
  • Krátkodobé záväzky536,1 tis. €
  • Bankové úvery786,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AKORD TVÁRNICE RK s.r.o. v konkurze?

AKORD TVÁRNICE RK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AKORD TVÁRNICE RK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AKORD TVÁRNICE RK s.r.o. tržby 8,5 mil. €.

Je firma AKORD TVÁRNICE RK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AKORD TVÁRNICE RK s.r.o. dosiahla zisk 1,1 mil. €.

Je AKORD TVÁRNICE RK s.r.o. platiteľom DPH?

AKORD TVÁRNICE RK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AKORD TVÁRNICE RK s.r.o. sídli?

AKORD TVÁRNICE RK s.r.o. má sídlo na adrese Priemyselný areál za Váhom 1232, Lisková, 034 81.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026