GYNDANOL, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36488518
DIČ: 2021752414
Smetanova 28, Prešov - Solivar

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Smetanova 28, Prešov - Solivar Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 23. 10. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/14425/P
Predmet podnikania (výber): maloobchod a veľkoobchod v rozsahu voľných živností; prenájom nehnuteľností, pokiaľ sa popri prenájme poskytujú aj iné než základné služby spojené s prenájmom; sprostredkovanie obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Daniel Olejár od 31. 12. 2014
    konateľspoločník
  • MUDr. Darina Laczová od 31. 12. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GYNDANOL, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 56 % na 3,5 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 188,0 tis. €.

188,0 tis. €
Tržby
3,5 tis. €
Zisk
58,3 tis. €
Aktíva
12,3 tis. €
Vlastné imanie
79 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,1 tis., 2022 9,1 tis., 2023 6,1 tis., 2024 7,9 tis., 2025 3,5 tis.202115,1 tis.20229,1 tis.20236,1 tis.20247,9 tis.20253,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 147,0 tis., 2022 166,2 tis., 2023 184,1 tis., 2024 191,5 tis., 2025 188,0 tis.2021147,0 tis.2022166,2 tis.2023184,1 tis.2024191,5 tis.2025188,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 188,0 tis. € 3,5 tis. €
2024 191,5 tis. € 7,9 tis. €
2023 184,1 tis. € 6,1 tis. €
2022 166,2 tis. € 9,1 tis. €
2021 147,0 tis. € 15,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie12,3 tis. €
  • Záväzky46,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GYNDANOL, s.r.o. v konkurze?

GYNDANOL, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GYNDANOL, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GYNDANOL, s.r.o. tržby 188,0 tis. €.

Je firma GYNDANOL, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GYNDANOL, s.r.o. dosiahla zisk 3,5 tis. €.

Kde firma GYNDANOL, s.r.o. sídli?

GYNDANOL, s.r.o. má sídlo na adrese Smetanova 28, Prešov - Solivar, 080 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026