1. prešovská nástrojáreň, s.r.o. v reštrukturalizácii

Aktívna spoločnosť
IČO: 36460869
DIČ: 2020007198
IČ DPH: SK2020007198
Ľubochnianska 2407/2, Ľubotice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ľubochnianska 2407/2, Ľubotice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.73
Dátum vzniku: 7. 5. 1999
Základné imanie: 29,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 5. 1999
Spisová značka: Sro/11648/P
Predmet podnikania (výber): - navrhovanie a konštrukcia náradia, nástroja, prípravkov, meradiel, foriem a iných strojárskych výrobkov; - výroba a predaj náradia pre plošné tvárnenie; - výroba a predaj náradia pre lisovanie termosetov, termoplastov, kovov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Manduľák od 12. 2. 2002
    konateľspoločník
  • LPH Vranov n/T, s.r.o. od 12. 7. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť 1. prešovská nástrojáreň, s.r.o. v reštrukturalizácii v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 206,7 tis. € a tržby jej klesli o 26 % na 2,8 mil. €.

2,8 mil. €
Tržby
206,7 tis. €
Strata
6,7 mil. €
Celkové výnosy
3,5 mil. €
Aktíva
962,2 tis. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť
34,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 177,6 tis., 2022 −163,3 tis., 2023 −1,3 mil., 2024 203,3 tis., 2025 −206,7 tis.2021177,6 tis.2022−163,3 tis.2023−1,3 mil.2024203,3 tis.2025−206,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 7,7 mil., 2022 6,1 mil., 2023 3,0 mil., 2024 3,8 mil., 2025 2,8 mil.20217,7 mil.20226,1 mil.20233,0 mil.20243,8 mil.20252,8 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 8,4 mil., 2022 6,9 mil., 2023 4,5 mil., 2024 4,2 mil., 2025 6,7 mil.20218,4 mil.20226,9 mil.20234,5 mil.20244,2 mil.20256,7 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 45,4 tis., 2022 6,9 tis., 2023 15,8 tis., 2024 −65,9 tis., 2025 18,8 tis.202145,4 tis.20226,9 tis.202315,8 tis.2024−65,9 tis.202518,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,8 mil. € -206,7 tis. €
2024 3,8 mil. € 203,3 tis. €
2023 3,0 mil. € -1,3 mil. €
2022 6,1 mil. € -163,3 tis. €
2021 7,7 mil. € 177,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok336,8 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,3 mil. €
  • Zásoby645,2 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky8,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,1 mil. €
  • Finančné účty35,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie29,9 tis. €
  • Fondy zo zisku65,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-206,7 tis. €
  • Rezervy14,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky552,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky459,4 tis. €
  • Bankové úvery1,5 mil. €
  • Časové rozlíšenie2,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma 1. prešovská nástrojáreň, s.r.o. v reštrukturalizácii v konkurze?

1. prešovská nástrojáreň, s.r.o. v reštrukturalizácii nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma 1. prešovská nástrojáreň, s.r.o. v reštrukturalizácii tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala 1. prešovská nástrojáreň, s.r.o. v reštrukturalizácii tržby 2,8 mil. €.

Je firma 1. prešovská nástrojáreň, s.r.o. v reštrukturalizácii v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 1. prešovská nástrojáreň, s.r.o. v reštrukturalizácii vykázala stratu 206,7 tis. €.

Je 1. prešovská nástrojáreň, s.r.o. v reštrukturalizácii platiteľom DPH?

1. prešovská nástrojáreň, s.r.o. v reštrukturalizácii je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma 1. prešovská nástrojáreň, s.r.o. v reštrukturalizácii sídli?

1. prešovská nástrojáreň, s.r.o. v reštrukturalizácii má sídlo na adrese Ľubochnianska 2407/2, Ľubotice, 080 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026