KOVO-FINIŠ, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36475661
DIČ: 2020009046
IČ DPH: SK2020009046
Jesenná 1, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jesenná 1, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.61
Dátum vzniku: 2. 10. 2001
Základné imanie: 8,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 11. 2001
Spisová značka: Sro/13083/P
Predmet podnikania (výber): kovoobrábanie; výroba strojov na všeobecné účely; mechanické úpravy na zakázku alebo na zmluvnom základe …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Franklin Vaca Velásquez od 20. 9. 2007
    konateľ
  • Jozef Švec od 2. 10. 2001
    konateľspoločník
  • Ing. Franklin Velásquez od 23. 11. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KOVO-FINIŠ, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 9,8 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 212,2 tis. €.

212,2 tis. €
Tržby
9,8 tis. €
Zisk
292,2 tis. €
Celkové výnosy
525,0 tis. €
Aktíva
364,0 tis. €
Vlastné imanie
31 %
Celková zadlženosť
12,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,0 tis., 2022 10,1 tis., 2023 2,0 tis., 2024 121, 2025 9,8 tis.20213,0 tis.202210,1 tis.20232,0 tis.202412120259,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 534,5 tis., 2022 367,2 tis., 2023 269,8 tis., 2024 196,0 tis., 2025 212,2 tis.2021534,5 tis.2022367,2 tis.2023269,8 tis.2024196,0 tis.2025212,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 212,2 tis. € 9,8 tis. €
2024 196,0 tis. € 121 €
2023 269,8 tis. € 2,0 tis. €
2022 367,2 tis. € 10,1 tis. €
2021 534,5 tis. € 3,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok273,8 tis. €
  • Zásoby94 €
  • Krátkodobé pohľadávky8,3 tis. €
  • Finančné účty242,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie8,0 tis. €
  • Fondy zo zisku800 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov345,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie9,8 tis. €
  • Rezervy253 €
  • Dlhodobé záväzky2,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky35,2 tis. €
  • Bankové úvery123,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KOVO-FINIŠ, s.r.o. v konkurze?

KOVO-FINIŠ, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KOVO-FINIŠ, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KOVO-FINIŠ, s.r.o. tržby 212,2 tis. €.

Je firma KOVO-FINIŠ, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KOVO-FINIŠ, s.r.o. dosiahla zisk 9,8 tis. €.

Je KOVO-FINIŠ, s.r.o. platiteľom DPH?

KOVO-FINIŠ, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KOVO-FINIŠ, s.r.o. sídli?

KOVO-FINIŠ, s.r.o. má sídlo na adrese Jesenná 1, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026