PLANSTAV VRANOV, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36451215
DIČ: 2020000466
IČ DPH: SK2020000466
Herlianska 1070/87, Vranov nad Topľou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Herlianska 1070/87, Vranov nad Topľou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Inžinierske stavby 42.21
Dátum vzniku: 17. 11. 1997
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 12. 1997
Spisová značka: Sro/10769/P
Predmet podnikania (výber): - demolácia a zemné práce; - maliarske a natieračské práce; - staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok pre tieto stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Adriána Lešková od 17. 11. 1997
    konateľspoločník
  • Jozef Plančár od 23. 2. 2022
    konateľ
  • Samuel Leško od 15. 2. 2017
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PLANSTAV VRANOV, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 301 % na 226,4 tis. € a tržby jej narástli o 62 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
226,4 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
1,8 mil. €
Aktíva
1,1 mil. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť
43,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −7,3 tis., 2022 7,4 tis., 2023 92,9 tis., 2024 56,5 tis., 2025 226,4 tis.2021−7,3 tis.20227,4 tis.202392,9 tis.202456,5 tis.2025226,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 170,2 tis., 2022 154,1 tis., 2023 505,7 tis., 2024 688,1 tis., 2025 1,1 mil.2021170,2 tis.2022154,1 tis.2023505,7 tis.2024688,1 tis.20251,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € 226,4 tis. €
2024 688,1 tis. € 56,5 tis. €
2023 505,7 tis. € 92,9 tis. €
2022 154,1 tis. € 7,4 tis. €
2021 170,2 tis. € -7,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok320,9 tis. €
  • Zásoby118 €
  • Krátkodobé pohľadávky1,1 mil. €
  • Finančné účty402,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku1,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov876,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie226,4 tis. €
  • Rezervy5,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky7,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky571,6 tis. €
  • Bankové úvery120,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PLANSTAV VRANOV, spol. s r.o. v konkurze?

PLANSTAV VRANOV, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PLANSTAV VRANOV, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PLANSTAV VRANOV, spol. s r.o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma PLANSTAV VRANOV, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PLANSTAV VRANOV, spol. s r.o. dosiahla zisk 226,4 tis. €.

Je PLANSTAV VRANOV, spol. s r.o. platiteľom DPH?

PLANSTAV VRANOV, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PLANSTAV VRANOV, spol. s r.o. sídli?

PLANSTAV VRANOV, spol. s r.o. má sídlo na adrese Herlianska 1070/87, Vranov nad Topľou, 093 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026