K - STAV s.r.o. Vranov n/T

Aktívna spoločnosť
IČO: 31667643
DIČ: 2020527641
IČ DPH: SK2020527641
Budovateľská 31, Vranov nad Topľou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Budovateľská 31, Vranov nad Topľou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Inžinierske stavby 42.13
Dátum vzniku: 18. 2. 1993
Základné imanie: 6,8 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 3. 1993
Spisová značka: Sro/952/P
Predmet podnikania (výber): - cestná motorová doprava; - vykonávanie inžinierskych stavieb; - vykonávanie bytových a občianskych stavieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Krivák od 22. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť K - STAV s.r.o. Vranov n/T v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 51,9 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 93,4 tis. €.

93,4 tis. €
Tržby
51,9 tis. €
Zisk
240,4 tis. €
Celkové výnosy
274,2 tis. €
Aktíva
241,8 tis. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť
−2,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,2 tis., 2022 44,4 tis., 2023 848, 2024 −20,6 tis., 2025 51,9 tis.20212,2 tis.202244,4 tis.20238482024−20,6 tis.202551,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 341,4 tis., 2022 297,6 tis., 2023 180,4 tis., 2024 101,7 tis., 2025 93,4 tis.2021341,4 tis.2022297,6 tis.2023180,4 tis.2024101,7 tis.202593,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 93,4 tis. € 51,9 tis. €
2024 101,7 tis. € -20,6 tis. €
2023 180,4 tis. € 848 €
2022 297,6 tis. € 44,4 tis. €
2021 341,4 tis. € 2,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok34,8 tis. €
  • Zásoby657 €
  • Krátkodobé pohľadávky10,0 tis. €
  • Finančné účty228,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie439 €

Pasíva

  • Základné imanie6,8 tis. €
  • Kapitálové fondy32,0 tis. €
  • Fondy zo zisku11,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov139,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie51,9 tis. €
  • Rezervy200 €
  • Dlhodobé záväzky12,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky19,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma K - STAV s.r.o. Vranov n/T v konkurze?

K - STAV s.r.o. Vranov n/T nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma K - STAV s.r.o. Vranov n/T tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala K - STAV s.r.o. Vranov n/T tržby 93,4 tis. €.

Je firma K - STAV s.r.o. Vranov n/T v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 K - STAV s.r.o. Vranov n/T dosiahla zisk 51,9 tis. €.

Je K - STAV s.r.o. Vranov n/T platiteľom DPH?

K - STAV s.r.o. Vranov n/T je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma K - STAV s.r.o. Vranov n/T sídli?

K - STAV s.r.o. Vranov n/T má sídlo na adrese Budovateľská 31, Vranov nad Topľou, 093 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026