SP MEDICA, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36442208
DIČ: 2022166542
Čierne 216, Makov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čierne 216, Makov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 11. 4. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/17419/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; poskytovanie zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom zariadení- ambulancii všeobecnej ambulantnej zdravotnej staros… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Pavol Michnica od 1. 7. 2010
    konateľspoločník
  • MUDr. Slavomíra Michnicová Kostrová od 19. 8. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SP MEDICA, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 2 % na 85,5 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 348,7 tis. €.

348,7 tis. €
Tržby
85,5 tis. €
Zisk
348,7 tis. €
Celkové výnosy
603,9 tis. €
Aktíva
477,7 tis. €
Vlastné imanie
21 %
Celková zadlženosť
85,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 89,0 tis., 2022 52,4 tis., 2023 59,7 tis., 2024 83,7 tis., 2025 85,5 tis.202189,0 tis.202252,4 tis.202359,7 tis.202483,7 tis.202585,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 273,9 tis., 2022 263,1 tis., 2023 299,7 tis., 2024 332,9 tis., 2025 348,7 tis.2021273,9 tis.2022263,1 tis.2023299,7 tis.2024332,9 tis.2025348,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 348,7 tis. € 85,5 tis. €
2024 332,9 tis. € 83,7 tis. €
2023 299,7 tis. € 59,7 tis. €
2022 263,1 tis. € 52,4 tis. €
2021 273,9 tis. € 89,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok108,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky204,4 tis. €
  • Finančné účty291,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov384,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie85,5 tis. €
  • Rezervy4,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky75,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky46,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SP MEDICA, s. r. o. v konkurze?

SP MEDICA, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SP MEDICA, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SP MEDICA, s. r. o. tržby 348,7 tis. €.

Je firma SP MEDICA, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SP MEDICA, s. r. o. dosiahla zisk 85,5 tis. €.

Kde firma SP MEDICA, s. r. o. sídli?

SP MEDICA, s. r. o. má sídlo na adrese Čierne 216, Makov, 023 56.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026