Geotechnik Sk, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36432202
DIČ: 2022030054
IČ DPH: SK2022030054
Západná 11, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Západná 11, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 1. 7. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2005
Spisová značka: Sro/16386/L
Predmet podnikania (výber): terénne meračské práce; technické práce (najmä vrtné práce, podzemné práce, zemné práce, výstavba a prevádzkovanie dočasných merných objektov…; výkon činnosti autorizovaného stavebného inžiniera v kategórii Inžinier pre konštrukcie inžinierskych stavieb a výkon… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Boris Vrábel od 1. 7. 2005
    konateľspoločník
  • Juraj Pagáč od 11. 8. 2026
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Geotechnik Sk, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 298 % na 685,2 tis. € a tržby jej narástli o 72 % na 1,9 mil. €.

1,9 mil. €
Tržby
685,2 tis. €
Zisk
1,9 mil. €
Celkové výnosy
2,0 mil. €
Aktíva
1,7 mil. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť
57,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 255,6 tis., 2022 126,9 tis., 2023 145,2 tis., 2024 172,3 tis., 2025 685,2 tis.2021255,6 tis.2022126,9 tis.2023145,2 tis.2024172,3 tis.2025685,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 876,2 tis., 2022 821,0 tis., 2023 831,4 tis., 2024 1,1 mil., 2025 1,9 mil.2021876,2 tis.2022821,0 tis.2023831,4 tis.20241,1 mil.20251,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,9 mil. € 685,2 tis. €
2024 1,1 mil. € 172,3 tis. €
2023 831,4 tis. € 145,2 tis. €
2022 821,0 tis. € 126,9 tis. €
2021 876,2 tis. € 255,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok427,7 tis. €
  • Zásoby236 €
  • Krátkodobé pohľadávky562,6 tis. €
  • Finančné účty981,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie8,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov987,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie685,2 tis. €
  • Rezervy5,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky30,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky262,4 tis. €
  • Bankové úvery2,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Geotechnik Sk, s.r.o. v konkurze?

Geotechnik Sk, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Geotechnik Sk, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Geotechnik Sk, s.r.o. tržby 1,9 mil. €.

Je firma Geotechnik Sk, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Geotechnik Sk, s.r.o. dosiahla zisk 685,2 tis. €.

Je Geotechnik Sk, s.r.o. platiteľom DPH?

Geotechnik Sk, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Geotechnik Sk, s.r.o. sídli?

Geotechnik Sk, s.r.o. má sídlo na adrese Západná 11, Žilina, 010 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026