1. AC Drive Service SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36418765
DIČ: 2021843329
IČ DPH: SK2021843329
Víťazná 2, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Víťazná 2, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba elektrických zariadení 27.90
Dátum vzniku: 1. 7. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 7. 2004
Spisová značka: Sro/97637/B
Predmet podnikania (výber): - oprava a údržba elektrických strojov a prístrojov; - montáž a opravy meracej a regulačnej techniky; - maloobchod v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Miroslav Hodul od 6. 2. 2014
    konateľ
  • TECHNOPLUSS,s.r.o. od 21. 1. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť 1. AC Drive Service SK, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk na 12,8 tis. € a tržby jej narástli o 549 % na 14,3 tis. €.

14,3 tis. €
Tržby
12,8 tis. €
Zisk
110,1 tis. €
Aktíva
83,8 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,6 tis., 2022 14,1 tis., 2023 146, 2024 492, 2025 12,8 tis.20218,6 tis.202214,1 tis.20231462024492202512,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 25,3 tis., 2022 23,3 tis., 2023 1,6 tis., 2024 2,2 tis., 2025 14,3 tis.202125,3 tis.202223,3 tis.20231,6 tis.20242,2 tis.202514,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 14,3 tis. € 12,8 tis. €
2024 2,2 tis. € 492 €
2023 1,6 tis. € 146 €
2022 23,3 tis. € 14,1 tis. €
2021 25,3 tis. € 8,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie83,8 tis. €
  • Záväzky26,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma 1. AC Drive Service SK, s. r. o. v konkurze?

1. AC Drive Service SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma 1. AC Drive Service SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala 1. AC Drive Service SK, s. r. o. tržby 14,3 tis. €.

Je firma 1. AC Drive Service SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 1. AC Drive Service SK, s. r. o. dosiahla zisk 12,8 tis. €.

Je 1. AC Drive Service SK, s. r. o. platiteľom DPH?

1. AC Drive Service SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma 1. AC Drive Service SK, s. r. o. sídli?

1. AC Drive Service SK, s. r. o. má sídlo na adrese Víťazná 2, Bratislava, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026