RAVEL RW, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45473439
DIČ: 2023003873
Karpatské námestie 7770/10A, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karpatské námestie 7770/10A, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba elektrických zariadení 27.40
Dátum vzniku: 31. 3. 2010
Základné imanie: 10,0 tis. €
Spisová značka: Sro/148708/B
Predmet podnikania (výber): výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérií; výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácie; výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Roško od 31. 3. 2010
    konateľ
  • Klára Rošková od 25. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2019

Spoločnosť RAVEL RW, s.r.o. v roku 2019 zvýšila zisk o 377 % na 668 € a tržby jej narástli o 16 % na 152,5 tis. €.

152,5 tis. €
Tržby
668 €
Zisk
16,0 tis. €
Aktíva
400 €
Vlastné imanie
97 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2015 3,4 tis., 2016 −2,1 tis., 2017 1,1 tis., 2018 140, 2019 66820153,4 tis.2016−2,1 tis.20171,1 tis.20181402019668
Tržby (€)
Tržby (€): 2015 95,9 tis., 2016 27,5 tis., 2017 101,2 tis., 2018 131,6 tis., 2019 152,5 tis.201595,9 tis.201627,5 tis.2017101,2 tis.2018131,6 tis.2019152,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2019 152,5 tis. € 668 €
2018 131,6 tis. € 140 €
2017 101,2 tis. € 1,1 tis. €
2016 27,5 tis. € -2,1 tis. €
2015 95,9 tis. € 3,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2019

Pasíva

  • Vlastné imanie400 €
  • Záväzky15,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RAVEL RW, s.r.o. v konkurze?

RAVEL RW, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RAVEL RW, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2019 mala RAVEL RW, s.r.o. tržby 152,5 tis. €.

Je firma RAVEL RW, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2019 RAVEL RW, s.r.o. dosiahla zisk 668 €.

Kde firma RAVEL RW, s.r.o. sídli?

RAVEL RW, s.r.o. má sídlo na adrese Karpatské námestie 7770/10A, Bratislava, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026