KONTAKT - SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36413569
DIČ: 2021748630
IČ DPH: SK2021748630
Staškov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Staškov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.11
Dátum vzniku: 30. 9. 2003
Základné imanie: 13,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 5. 2004
Spisová značka: Sro/14410/L
Predmet podnikania (výber): - sprostredkovateľská činnosť; - prekladateľské a tlmočnícke služby; - kancelárske a sekretárske služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ilija Pokraj od 17. 3. 2020
    konateľspoločník
  • Pavol Najdek od 30. 9. 2003
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KONTAKT - SK, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 50 % na 1,4 mil. € a tržby jej narástli o 7 % na 9,9 mil. €.

9,9 mil. €
Tržby
1,4 mil. €
Zisk
10,1 mil. €
Celkové výnosy
6,2 mil. €
Aktíva
4,6 mil. €
Vlastné imanie
27 %
Celková zadlženosť
45,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,2 mil., 2022 1,4 mil., 2023 1,2 mil., 2024 935,0 tis., 2025 1,4 mil.20211,2 mil.20221,4 mil.20231,2 mil.2024935,0 tis.20251,4 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 9,0 mil., 2022 10,7 mil., 2023 9,1 mil., 2024 9,2 mil., 2025 9,9 mil.20219,0 mil.202210,7 mil.20239,1 mil.20249,2 mil.20259,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 9,9 mil. € 1,4 mil. €
2024 9,2 mil. € 935,0 tis. €
2023 9,1 mil. € 1,2 mil. €
2022 10,7 mil. € 1,4 mil. €
2021 9,0 mil. € 1,2 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok11,2 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok3,2 mil. €
  • Zásoby1,9 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky18,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky669,0 tis. €
  • Finančné účty430,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie27,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie13,3 tis. €
  • Fondy zo zisku1,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,4 mil. €
  • Rezervy114,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky200,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky672,7 tis. €
  • Bankové úvery687,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KONTAKT - SK, s.r.o. v konkurze?

KONTAKT - SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KONTAKT - SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KONTAKT - SK, s.r.o. tržby 9,9 mil. €.

Je firma KONTAKT - SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KONTAKT - SK, s.r.o. dosiahla zisk 1,4 mil. €.

Je KONTAKT - SK, s.r.o. platiteľom DPH?

KONTAKT - SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KONTAKT - SK, s.r.o. sídli?

KONTAKT - SK, s.r.o. má sídlo na adrese Staškov, 023 53.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026