K - Ten KOVO, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36418447
DIČ: 2021813266
IČ DPH: SK2021813266
Vysoká nad Kysucou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vysoká nad Kysucou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.11
Dátum vzniku: 1. 5. 2004
Základné imanie: 8,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 5. 2004
Spisová značka: Sro/14935/L
Predmet podnikania (výber): - stolárska výroba; - výroba kovových konštrukcií; - zámočníctvo …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Lenka Pavlíková od 14. 12. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť K - Ten KOVO, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 96 % na 1,7 tis. € a tržby jej narástli o 36 % na 3,7 mil. €.

3,7 mil. €
Tržby
1,7 tis. €
Zisk
3,8 mil. €
Celkové výnosy
1,6 mil. €
Aktíva
918,9 tis. €
Vlastné imanie
43 %
Celková zadlženosť
16,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 62,9 tis., 2022 46,0 tis., 2023 289,0 tis., 2024 45,2 tis., 2025 1,7 tis.202162,9 tis.202246,0 tis.2023289,0 tis.202445,2 tis.20251,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,2 mil., 2022 3,9 mil., 2023 5,5 mil., 2024 2,7 mil., 2025 3,7 mil.20213,2 mil.20223,9 mil.20235,5 mil.20242,7 mil.20253,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,7 mil. € 1,7 tis. €
2024 2,7 mil. € 45,2 tis. €
2023 5,5 mil. € 289,0 tis. €
2022 3,9 mil. € 46,0 tis. €
2021 3,2 mil. € 62,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok23,4 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok366,4 tis. €
  • Zásoby337,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky717,4 tis. €
  • Finančné účty172,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie8,0 tis. €
  • Kapitálové fondy132,9 tis. €
  • Fondy zo zisku32,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov743,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,7 tis. €
  • Rezervy129,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky47,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky511,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie9,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma K - Ten KOVO, s.r.o. v konkurze?

K - Ten KOVO, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma K - Ten KOVO, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala K - Ten KOVO, s.r.o. tržby 3,7 mil. €.

Je firma K - Ten KOVO, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 K - Ten KOVO, s.r.o. dosiahla zisk 1,7 tis. €.

Je K - Ten KOVO, s.r.o. platiteľom DPH?

K - Ten KOVO, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma K - Ten KOVO, s.r.o. sídli?

K - Ten KOVO, s.r.o. má sídlo na adrese Vysoká nad Kysucou, 023 55.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026