TECHNOALPIN EAST EUROPE, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36411922
DIČ: 2020100467
IČ DPH: SK2020100467
Majora Antona Matúška 16, Dolný Hričov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Majora Antona Matúška 16, Dolný Hričov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.14
Dátum vzniku: 11. 6. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2003
Spisová značka: Sro/14245/L
Predmet podnikania (výber): - obchodná činnosť v rozsahu voľných živností; - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností; - prenájom strojov, prístrojov a zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Erich Gummerer od 15. 9. 2020
    konateľ
  • TECHNOALPIN HOLDING - A.G. od 15. 1. 2022
    spoločník
  • Technoalpin Austria GmbH od 9. 7. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť TECHNOALPIN EAST EUROPE, s.r.o. v roku 2026 zvýšila zisk o 241 % na 1,1 mil. € a tržby jej narástli o 46 % na 17,8 mil. €.

17,8 mil. €
Tržby
1,1 mil. €
Zisk
19,3 mil. €
Celkové výnosy
22,1 mil. €
Aktíva
5,2 mil. €
Vlastné imanie
77 %
Celková zadlženosť
22,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 363,0 tis., 2023 154,5 tis., 2024 105,9 tis., 2025 331,7 tis., 2026 1,1 mil.2022363,0 tis.2023154,5 tis.2024105,9 tis.2025331,7 tis.20261,1 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 10,6 mil., 2023 12,5 mil., 2024 15,1 mil., 2025 12,2 mil., 2026 17,8 mil.202210,6 mil.202312,5 mil.202415,1 mil.202512,2 mil.202617,8 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 15,7 mil., 2026 19,3 mil.2022–2023–2024–202515,7 mil.202619,3 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 114,7 tis., 2026 416,6 tis.2022–2023–2024–2025114,7 tis.2026416,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 17,8 mil. € 1,1 mil. €
2025 12,2 mil. € 331,7 tis. €
2024 15,1 mil. € 105,9 tis. €
2023 12,5 mil. € 154,5 tis. €
2022 10,6 mil. € 363,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok10,7 mil. €
  • Zásoby4,1 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky356,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky6,1 mil. €
  • Finančné účty782,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie30,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov4,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,1 mil. €
  • Rezervy241,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky246,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky12,6 mil. €
  • Bankové úvery3,9 mil. €
  • Časové rozlíšenie360 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TECHNOALPIN EAST EUROPE, s.r.o. v konkurze?

TECHNOALPIN EAST EUROPE, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TECHNOALPIN EAST EUROPE, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala TECHNOALPIN EAST EUROPE, s.r.o. tržby 17,8 mil. €.

Je firma TECHNOALPIN EAST EUROPE, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 TECHNOALPIN EAST EUROPE, s.r.o. dosiahla zisk 1,1 mil. €.

Je TECHNOALPIN EAST EUROPE, s.r.o. platiteľom DPH?

TECHNOALPIN EAST EUROPE, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TECHNOALPIN EAST EUROPE, s.r.o. sídli?

TECHNOALPIN EAST EUROPE, s.r.o. má sídlo na adrese Majora Antona Matúška 16, Dolný Hričov, 013 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026