BENSTEEL SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36406881
DIČ: 2020107749
IČ DPH: SK2020107749
Hvozdnica 287, Hvozdnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hvozdnica 287, Hvozdnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.72
Dátum vzniku: 23. 7. 2002
Základné imanie: 6,7 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 11. 2. 2003
Spisová značka: Sro/13716/L
Predmet podnikania (výber): - obchodná činnosť v rozsahu voľných živností; - sprostredkovateľská činnosť; - reklamná, propagačná a inzertná činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Helena Beniačová od 14. 1. 2003
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BENSTEEL SK, s. r. o. v roku 2025 znížila stratu o 79 % na 1,4 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 302,5 tis. €.

302,5 tis. €
Tržby
1,4 tis. €
Strata
302,5 tis. €
Celkové výnosy
82,9 tis. €
Aktíva
-151,5 tis. €
Vlastné imanie
283 %
Celková zadlženosť
4,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,3 tis., 2022 488, 2023 892, 2024 −6,8 tis., 2025 −1,4 tis.20211,3 tis.202248820238922024−6,8 tis.2025−1,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 519,2 tis., 2022 460,0 tis., 2023 369,2 tis., 2024 287,4 tis., 2025 302,5 tis.2021519,2 tis.2022460,0 tis.2023369,2 tis.2024287,4 tis.2025302,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 302,5 tis. € -1,4 tis. €
2024 287,4 tis. € -6,8 tis. €
2023 369,2 tis. € 892 €
2022 460,0 tis. € 488 €
2021 519,2 tis. € 1,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok208 €
  • Zásoby82,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky85 €
  • Finančné účty450 €

Pasíva

  • Základné imanie5,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-155,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-1,4 tis. €
  • Rezervy387 €
  • Dlhodobé záväzky354 €
  • Krátkodobé záväzky194,5 tis. €
  • Bankové úvery39,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BENSTEEL SK, s. r. o. v konkurze?

BENSTEEL SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BENSTEEL SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BENSTEEL SK, s. r. o. tržby 302,5 tis. €.

Je firma BENSTEEL SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BENSTEEL SK, s. r. o. vykázala stratu 1,4 tis. €.

Je BENSTEEL SK, s. r. o. platiteľom DPH?

BENSTEEL SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BENSTEEL SK, s. r. o. sídli?

BENSTEEL SK, s. r. o. má sídlo na adrese Hvozdnica 287, Hvozdnica, 013 56.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026