Stavby pre ľudí, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36399019
DIČ: 2020099345
IČ DPH: SK2020099345
Štrková 999, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štrková 999, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 15. 5. 2001
Základné imanie: 46,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2003
Spisová značka: Sro/12926/L
Predmet podnikania (výber): - uskutočňovanie inžinierskych stavieb a ich zmien, stavebných úprav a udržiavacích prác; - inžinierska činnosť (okrem vybraných činností vo výstavbe); - podnikateľské poradenstvo v predmete podnikania …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Miloš Kovaľ od 21. 5. 2022
    konateľspoločník
  • Vladimír Trúchly od 16. 6. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Stavby pre ľudí, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 46 % na 26,0 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 60,9 tis. €.

60,9 tis. €
Tržby
26,0 tis. €
Zisk
156,3 tis. €
Aktíva
151,4 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 19,5 tis., 2022 10,6 tis., 2023 1,7 tis., 2024 17,8 tis., 2025 26,0 tis.202119,5 tis.202210,6 tis.20231,7 tis.202417,8 tis.202526,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 48,2 tis., 2022 56,8 tis., 2023 55,3 tis., 2024 57,8 tis., 2025 60,9 tis.202148,2 tis.202256,8 tis.202355,3 tis.202457,8 tis.202560,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 60,9 tis. € 26,0 tis. €
2024 57,8 tis. € 17,8 tis. €
2023 55,3 tis. € 1,7 tis. €
2022 56,8 tis. € 10,6 tis. €
2021 48,2 tis. € 19,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie151,4 tis. €
  • Záväzky4,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Stavby pre ľudí, s.r.o. v konkurze?

Stavby pre ľudí, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Stavby pre ľudí, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Stavby pre ľudí, s.r.o. tržby 60,9 tis. €.

Je firma Stavby pre ľudí, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Stavby pre ľudí, s.r.o. dosiahla zisk 26,0 tis. €.

Je Stavby pre ľudí, s.r.o. platiteľom DPH?

Stavby pre ľudí, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Stavby pre ľudí, s.r.o. sídli?

Stavby pre ľudí, s.r.o. má sídlo na adrese Štrková 999, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026