STAVEBNÁ KERAMIKA BN, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36340961
DIČ: 2021941086
IČ DPH: SK2021941086
Trenčianska cesta 1542/85, Bánovce nad Bebravou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trenčianska cesta 1542/85, Bánovce nad Bebravou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.78
Dátum vzniku: 1. 1. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 2. 2012
Spisová značka: Sro/15268/R
Predmet podnikania (výber): veľkoobchod v rámci voľných živností; maloobchod v rámci voľných živností; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marián Mikulovský od 1. 1. 2005
    konateľspoločník
  • Pavel Mikulovský od 1. 1. 2005
    konateľ
  • Vladimír Mikulovský od 1. 1. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAVEBNÁ KERAMIKA BN, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 83 % na 1,8 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 602,7 tis. €.

602,7 tis. €
Tržby
1,8 tis. €
Zisk
602,7 tis. €
Celkové výnosy
166,7 tis. €
Aktíva
62,1 tis. €
Vlastné imanie
63 %
Celková zadlženosť
11,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,7 tis., 2022 1,3 tis., 2023 2,8 tis., 2024 10,9 tis., 2025 1,8 tis.20211,7 tis.20221,3 tis.20232,8 tis.202410,9 tis.20251,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 553,8 tis., 2022 698,9 tis., 2023 632,1 tis., 2024 617,7 tis., 2025 602,7 tis.2021553,8 tis.2022698,9 tis.2023632,1 tis.2024617,7 tis.2025602,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 602,7 tis. € 1,8 tis. €
2024 617,7 tis. € 10,9 tis. €
2023 632,1 tis. € 2,8 tis. €
2022 698,9 tis. € 1,3 tis. €
2021 553,8 tis. € 1,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,5 tis. €
  • Zásoby65,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky40,5 tis. €
  • Finančné účty58,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku669 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov53,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,8 tis. €
  • Rezervy1,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky101,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAVEBNÁ KERAMIKA BN, s.r.o. v konkurze?

STAVEBNÁ KERAMIKA BN, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAVEBNÁ KERAMIKA BN, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAVEBNÁ KERAMIKA BN, s.r.o. tržby 602,7 tis. €.

Je firma STAVEBNÁ KERAMIKA BN, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAVEBNÁ KERAMIKA BN, s.r.o. dosiahla zisk 1,8 tis. €.

Je STAVEBNÁ KERAMIKA BN, s.r.o. platiteľom DPH?

STAVEBNÁ KERAMIKA BN, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAVEBNÁ KERAMIKA BN, s.r.o. sídli?

STAVEBNÁ KERAMIKA BN, s.r.o. má sídlo na adrese Trenčianska cesta 1542/85, Bánovce nad Bebravou, 957 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026