GPII Medical s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36285811
DIČ: 2022145268
Osloboditeľov 16, Tekovské Lužany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Osloboditeľov 16, Tekovské Lužany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 15. 3. 2006
Základné imanie: 7,0 tis. €
Spisová značka: Sro/17847/N
Predmet podnikania (výber): veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných ohlasovacích živností; maloobchodná činnosť v rozsahu voľných ohlasovacích živností; sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných ohlasovacích živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Karina Bálintová od 18. 12. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GPII Medical s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 2 % na 110,7 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 256,7 tis. €.

256,7 tis. €
Tržby
110,7 tis. €
Zisk
276,3 tis. €
Celkové výnosy
513,9 tis. €
Aktíva
501,4 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť
85,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 70,3 tis., 2022 113,9 tis., 2023 112,1 tis., 2024 112,8 tis., 2025 110,7 tis.202170,3 tis.2022113,9 tis.2023112,1 tis.2024112,8 tis.2025110,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 167,1 tis., 2022 201,3 tis., 2023 239,6 tis., 2024 263,8 tis., 2025 256,7 tis.2021167,1 tis.2022201,3 tis.2023239,6 tis.2024263,8 tis.2025256,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 256,7 tis. € 110,7 tis. €
2024 263,8 tis. € 112,8 tis. €
2023 239,6 tis. € 112,1 tis. €
2022 201,3 tis. € 113,9 tis. €
2021 167,1 tis. € 70,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok311,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky63,3 tis. €
  • Finančné účty138,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Fondy zo zisku700 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov383,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie110,7 tis. €
  • Rezervy1,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky7,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GPII Medical s.r.o. v konkurze?

GPII Medical s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GPII Medical s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GPII Medical s.r.o. tržby 256,7 tis. €.

Je firma GPII Medical s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GPII Medical s.r.o. dosiahla zisk 110,7 tis. €.

Kde firma GPII Medical s.r.o. sídli?

GPII Medical s.r.o. má sídlo na adrese Osloboditeľov 16, Tekovské Lužany, 935 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026