Firma MÁHR, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36257001
DIČ: 2021775580
IČ DPH: SK2021775580
Blažov 216, Kútniky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Blažov 216, Kútniky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba výrobkov z gumy a plastu 22.23
Dátum vzniku: 18. 11. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 26. 3. 2015
Spisová značka: Sro/14439/T
Predmet podnikania (výber): výroba výrobkov z plastov; montáž plastových žalúzií, okien, dverí a relux roliet; pomocné stavebné práce …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Gábor Kiss od 9. 1. 2020
    konateľspoločník
  • Ing. Kristína Kissová od 9. 1. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Firma MÁHR, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 23 % na 71,3 tis. € a tržby jej narástli o 26 % na 1,9 mil. €.

1,9 mil. €
Tržby
71,3 tis. €
Zisk
1,9 mil. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
464,3 tis. €
Vlastné imanie
59 %
Celková zadlženosť
12,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 53,0 tis., 2022 62,8 tis., 2023 83,2 tis., 2024 58,0 tis., 2025 71,3 tis.202153,0 tis.202262,8 tis.202383,2 tis.202458,0 tis.202571,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,2 mil., 2022 1,5 mil., 2023 1,5 mil., 2024 1,5 mil., 2025 1,9 mil.20211,2 mil.20221,5 mil.20231,5 mil.20241,5 mil.20251,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,9 mil. € 71,3 tis. €
2024 1,5 mil. € 58,0 tis. €
2023 1,5 mil. € 83,2 tis. €
2022 1,5 mil. € 62,8 tis. €
2021 1,2 mil. € 53,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok3,3 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok138,7 tis. €
  • Zásoby607,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky240,9 tis. €
  • Finančné účty53,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie93,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy43,5 tis. €
  • Fondy zo zisku332 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov342,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie71,3 tis. €
  • Rezervy3,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky23,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky600,4 tis. €
  • Bankové úvery45,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie980 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Firma MÁHR, s.r.o. v konkurze?

Firma MÁHR, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Firma MÁHR, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Firma MÁHR, s.r.o. tržby 1,9 mil. €.

Je firma Firma MÁHR, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Firma MÁHR, s.r.o. dosiahla zisk 71,3 tis. €.

Je Firma MÁHR, s.r.o. platiteľom DPH?

Firma MÁHR, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Firma MÁHR, s.r.o. sídli?

Firma MÁHR, s.r.o. má sídlo na adrese Blažov 216, Kútniky, 929 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026