T-GLASS, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36257117
DIČ: 2021762875
IČ DPH: SK2021762875
Dunajský Klátov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dunajský Klátov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba výrobkov z gumy a plastu 22.23
Dátum vzniku: 24. 11. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 1. 2005
Spisová značka: Sro/14452/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Klaudia Vágó od 9. 2. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť T-GLASS, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 75 % na 7,1 tis. € a tržby jej narástli o 23 % na 173,2 tis. €.

173,2 tis. €
Tržby
7,1 tis. €
Zisk
173,6 tis. €
Celkové výnosy
920,4 tis. €
Aktíva
220,2 tis. €
Vlastné imanie
76 %
Celková zadlženosť
28,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,6 tis., 2022 1,7 tis., 2023 1,1 tis., 2024 4,1 tis., 2025 7,1 tis.20213,6 tis.20221,7 tis.20231,1 tis.20244,1 tis.20257,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 152,9 tis., 2022 202,5 tis., 2023 196,5 tis., 2024 140,7 tis., 2025 173,2 tis.2021152,9 tis.2022202,5 tis.2023196,5 tis.2024140,7 tis.2025173,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 173,2 tis. € 7,1 tis. €
2024 140,7 tis. € 4,1 tis. €
2023 196,5 tis. € 1,1 tis. €
2022 202,5 tis. € 1,7 tis. €
2021 152,9 tis. € 3,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok469,8 tis. €
  • Zásoby399,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky47,4 tis. €
  • Finančné účty4,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy179,9 tis. €
  • Fondy zo zisku416 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov26,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky698,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma T-GLASS, s.r.o. v konkurze?

T-GLASS, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma T-GLASS, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala T-GLASS, s.r.o. tržby 173,2 tis. €.

Je firma T-GLASS, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 T-GLASS, s.r.o. dosiahla zisk 7,1 tis. €.

Je T-GLASS, s.r.o. platiteľom DPH?

T-GLASS, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma T-GLASS, s.r.o. sídli?

T-GLASS, s.r.o. má sídlo na adrese Dunajský Klátov, 930 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026