FC Spartak, a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36247057
DIČ: 2021641776
IČ DPH: SK2021641776
Koniarekova 19, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Koniarekova 19, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Športové, zábavné a rekreačné činnosti 93.12
Dátum vzniku: 4. 5. 2009
Základné imanie: 357,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2003
Spisová značka: Sa/10229/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo za účelom jeho predaja iným prevádzko…; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti; podnikateľské poradenstvo …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrej Richter od 20. 1. 2026
    člen predstavenstva
  • Ing. Michal Drobný od 20. 9. 2021
    člen predstavenstva
  • Peter Macho od 20. 9. 2021
    člen predstavenstva
  • Ivan Bobošík od 15. 10. 2024
    člen dozornej rady
  • Mgr. Tomáš Baštic od 15. 10. 2024
    člen dozornej rady
  • Pavol Pasiar od 15. 10. 2024
    člen dozornej rady
  • Tomáš Drobný od 15. 10. 2024
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FC Spartak, a.s. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 251,3 tis. € a tržby jej narástli o 12 % na 4,8 mil. €.

4,8 mil. €
Tržby
251,3 tis. €
Strata
8,5 mil. €
Celkové výnosy
2,9 mil. €
Aktíva
43,7 tis. €
Vlastné imanie
98 %
Celková zadlženosť
−63,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −954,4 tis., 2022 −515,4 tis., 2023 1,6 mil., 2024 15,7 tis., 2025 −251,3 tis.2021−954,4 tis.2022−515,4 tis.20231,6 mil.202415,7 tis.2025−251,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,2 mil., 2022 2,4 mil., 2023 4,9 mil., 2024 4,3 mil., 2025 4,8 mil.20211,2 mil.20222,4 mil.20234,9 mil.20244,3 mil.20254,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,8 mil. € -251,3 tis. €
2024 4,3 mil. € 15,7 tis. €
2023 4,9 mil. € 1,6 mil. €
2022 2,4 mil. € -515,4 tis. €
2021 1,2 mil. € -954,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok696,2 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok492,9 tis. €
  • Zásoby141,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky73,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky953,9 tis. €
  • Finančné účty426,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie81,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie357,0 tis. €
  • Kapitálové fondy5,1 mil. €
  • Fondy zo zisku71,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-5,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-251,3 tis. €
  • Rezervy15,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,5 mil. €
  • Krátkodobé záväzky1,0 mil. €
  • Bankové úvery5 €
  • Časové rozlíšenie310,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FC Spartak, a.s. v konkurze?

FC Spartak, a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FC Spartak, a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FC Spartak, a.s. tržby 4,8 mil. €.

Je firma FC Spartak, a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FC Spartak, a.s. vykázala stratu 251,3 tis. €.

Je FC Spartak, a.s. platiteľom DPH?

FC Spartak, a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FC Spartak, a.s. sídli?

FC Spartak, a.s. má sídlo na adrese Koniarekova 19, Trnava.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026