ACE šport sk s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53655711
DIČ: 2121453818
IČ DPH: SK2121453818
Ulica Hviezdna 7959/1, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ulica Hviezdna 7959/1, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Športové, zábavné a rekreačné činnosti 93.11
Dátum vzniku: 19. 3. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2022
Spisová značka: Sro/48765/T
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. René Šimanský od 19. 3. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ACE šport sk s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 167 % na 20,6 tis. € a tržby jej narástli o 168 % na 271,1 tis. €.

271,1 tis. €
Tržby
20,6 tis. €
Zisk
281,0 tis. €
Celkové výnosy
61,1 tis. €
Aktíva
12,5 tis. €
Vlastné imanie
80 %
Celková zadlženosť
15,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,2 tis., 2022 886, 2023 −18,8 tis., 2024 7,7 tis., 2025 20,6 tis.20212,2 tis.20228862023−18,8 tis.20247,7 tis.202520,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 15,3 tis., 2022 254,8 tis., 2023 54,8 tis., 2024 101,2 tis., 2025 271,1 tis.202115,3 tis.2022254,8 tis.202354,8 tis.2024101,2 tis.2025271,1 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 15,3 tis., 2022 255,4 tis., 2023 55,3 tis., 2024 102,5 tis., 2025 281,0 tis.202115,3 tis.2022255,4 tis.202355,3 tis.2024102,5 tis.2025281,0 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 503, 2022 666, 2023 8, 2024 960, 2025 3,4 tis.2021503202266620238202496020253,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 271,1 tis. € 20,6 tis. €
2024 101,2 tis. € 7,7 tis. €
2023 54,8 tis. € -18,8 tis. €
2022 254,8 tis. € 886 €
2021 15,3 tis. € 2,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok41,1 tis. €
  • Zásoby4,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,0 tis. €
  • Finančné účty12,0 tis. €

Pasíva

  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-8,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie20,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky311 €
  • Krátkodobé záväzky14,3 tis. €
  • Bankové úvery34,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ACE šport sk s.r.o. v konkurze?

ACE šport sk s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ACE šport sk s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ACE šport sk s.r.o. tržby 271,1 tis. €.

Je firma ACE šport sk s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ACE šport sk s.r.o. dosiahla zisk 20,6 tis. €.

Je ACE šport sk s.r.o. platiteľom DPH?

ACE šport sk s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ACE šport sk s.r.o. sídli?

ACE šport sk s.r.o. má sídlo na adrese Ulica Hviezdna 7959/1, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026