Technopol Industry, s. r. o.
Základné údaje
Osoby vo vedení a vlastníctve
-
Ing. Matúš Medviď od 16. 10. 2026konateľ
-
Pavol Ondrovič od 16. 10. 2026konateľ
-
TECHNOPOL, a.s. od 5. 8. 2025spoločníkPodiel: 100 % Vklad: 166 000 €
Osoby, ktoré už vo vedení ani vo vlastníctve nie sú
- Ing. Sebastian Gerbel, MBA.konateľ8. 9. 2022 – 6. 11. 2026
- JUDr. Jaroslav Mojto, LLM.,MBA.konateľ8. 9. 2022 – 6. 11. 2026
- MDI Group a.s.spoločník30. 9. 2022 – 4. 8. 2025
- ALLISON MCCCABE KOTZIGspoločník12. 9. 2008 – 29. 9. 2022
- Ivan Kotzigkonateľ, spoločník24. 2. 1999 – 29. 9. 2022
Zobraziť všetko (10)Zobraziť menej
- Robert Guhrspoločník25. 7. 2014 – 29. 9. 2022
- Ing. Peter Lachokonateľ24. 2. 1999 – 28. 5. 2018
- Valer Guhrspoločník27. 1. 2010 – 24. 7. 2014
- Ján Balgaprokurista9. 12. 2004 – 16. 11. 2007
- Dalimír Kostrakonateľ24. 2. 1999 – 29. 11. 1999
Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.
Dôležité udalosti
-
NIEKonkurzy a reštrukturalizácieprebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
-
NIEDlhy a nedoplatkyzoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
-
NIEPohľadávky štátuCentrálny register pohľadávok štátu
Kľúčové údaje za rok 2025
Spoločnosť Technopol Industry, s. r. o. v roku 2025 zvýšila stratu o 141 % na 252,3 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 370,4 tis. €.
Hospodárske výsledky
| Rok | Tržby | Výsledok hospodárenia |
|---|---|---|
| 2025 | 370,4 tis. € | -252,3 tis. € |
| 2024 | 429,2 tis. € | -104,5 tis. € |
| 2023 | 740,0 tis. € | 63,4 tis. € |
| 2022 | 573,7 tis. € | -88,5 tis. € |
| 2021 | 597,1 tis. € | 13,3 tis. € |
Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.
Štruktúra majetku a zdrojov 2025
Aktíva
- Dlhodobý hmotný majetok165,0 tis. €
- Zásoby11,1 tis. €
- Krátkodobé pohľadávky20,9 tis. €
- Finančné účty21,2 tis. €
- Časové rozlíšenie141 €
Pasíva
- Základné imanie166,0 tis. €
- Fondy zo zisku16,6 tis. €
- Výsledok hospodárenia minulých rokov23,9 tis. €
- Výsledok hospodárenia za obdobie-252,3 tis. €
- Rezervy5,2 tis. €
- Dlhodobé záväzky7,3 tis. €
- Krátkodobé záväzky251,7 tis. €
Finančné ukazovatele
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Návratnosť vlastného kapitálu (ROE) | — | — | — | — | 9,8 % | −13,7 % | −33,2 % | −51,6 % | −39,3 % | −22,3 % | −1,3 % | 23,3 % |
| Návratnosť aktív (ROA) | −115,5 % | −61,7 % | 22,7 % | −31,9 % | 3,8 % | −5,0 % | −13,3 % | −32,1 % | −28,4 % | −17,3 % | −1,0 % | 11,1 % |
| Zisková marža | −68,1 % | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Hrubá marža | 33,5 % | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Celková zadlženosť | 120,9 % | 170,5 % | 105,3 % | 128,2 % | 60,9 % | 63,4 % | 59,8 % | 37,8 % | 27,7 % | 22,2 % | 19,2 % | 52,3 % |
| Daň z príjmov | 3 265 € | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.
Účtovné závierky
Súvaha a výkaz ziskov a strát po riadkoch tak, ako ich firma podala do Registra účtovných závierok. Zobrazené sú vyplnené riadky; sumy v celých eurách.
Súvaha — aktíva Úč POD · 2025
| Riadok | 2025 | |
|---|---|---|
| 001 | Spolu majetok | 218 431 € |
| 002 A. | Neobežný majetok | 164 999 € |
| 011 A.II. | Dlhodobý hmotný majetok súčet | 164 999 € |
| 012 A.II.1. | Pozemky | 6 480 € |
| 013 2. | Stavby | 68 320 € |
| 014 3. | Samostatné hnuteľné veci a súbory hnuteľných vecí | 9 176 € |
| 018 7. | Obstarávaný dlhodobý hmotný majetok | 81 023 € |
| 033 B. | Obežný majetok | 53 291 € |
| 034 B.I. | Zásoby súčet | 11 144 € |
| 035 B.I.1. | Materiál | 11 144 € |
| 053 B.III. | Krátkodobé pohľadávky súčet | 20 926 € |
| 054 B.III.1. | Pohľadávky z obchodného styku súčet | 16 020 € |
| 057 1.c. | Ostatné pohľadávky z obchodného styku | 16 020 € |
| 063 7. | Daňové pohľadávky a dotácie | 406 € |
| 065 9. | Iné pohľadávky | 4 500 € |
| 071 B.V. | Finančné účty | 21 221 € |
| 072 B.V.1. | Peniaze | 347 € |
| 073 2. | Účty v bankách | 20 874 € |
| 074 C. | Časové rozlíšenie súčet | 141 € |
| 076 2. | Náklady budúcich období krátkodobé | 141 € |
Súvaha — pasíva Úč POD · 2025
| Riadok | 2025 | |
|---|---|---|
| 079 | Spolu vlastné imanie a záväzky | 218 431 € |
| 080 A. | Vlastné imanie | −45 715 € |
| 081 A.I. | Základné imanie súčet | 166 000 € |
| 082 A.I.1. | Základné imanie | 166 000 € |
| 087 A.IV. | Zákonné rezervné fondy | 16 600 € |
| 088 A.IV.1. | Zákonný rezervný fond a nedeliteľný fond | 16 600 € |
| 097 A.VII. | Výsledok hospodárenia minulých rokov | 23 945 € |
| 098 A.VII.1. | Nerozdelený zisk minulých rokov | 23 945 € |
| 100 A.VIII. | Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení | −252 260 € |
| 101 B. | Záväzky | 264 146 € |
| 102 B.I. | Dlhodobé záväzky súčet | 7 304 € |
| 114 9. | Záväzky zo sociálneho fondu | 7 304 € |
| 122 B.IV. | Krátkodobé záväzky súčet | 251 691 € |
| 123 B.IV.1. | Záväzky z obchodného styku súčet | 22 544 € |
| 126 1.c. | Ostatné záväzky z obchodného styku | 22 544 € |
| 129 4. | Ostatné záväzky v rámci podielovej účasti okrem záväzkov voči prepojeným účtovným jednotkám | −829 € |
| 130 5. | Záväzky voči spoločníkom a združeniu | 201 833 € |
| 131 6. | Záväzky voči zamestnancom | 12 957 € |
| 132 7. | Záväzky zo sociálneho poistenia | 8 393 € |
| 133 8. | Daňové záväzky a dotácie | 3 667 € |
| 135 10. | Iné záväzky | 3 126 € |
| 136 B.V. | Krátkodobé rezervy | 5 151 € |
| 138 2. | Ostatné rezervy | 5 151 € |
Výkaz ziskov a strát Úč POD · 2025
| Riadok | 2025 | |
|---|---|---|
| 001 | Čistý obrat | 370 362 € |
| 002 | Výnosy z hospodárskej činnosti spolu súčet | 370 390 € |
| 003 I. | Tržby z predaja tovaru | 1 239 € |
| 004 II. | Tržby z predaja vlastných výrobkov | 221 848 € |
| 005 III. | Tržby z predaja služieb | 147 275 € |
| 009 VII. | Ostatné výnosy z hospodárskej činnosti | 28 € |
| 010 | Náklady na hospodársku činnosť spolu | 601 359 € |
| 012 B. | Spotreba materiálu, energie a ostatných neskladovateľných dodávok | 149 223 € |
| 014 D. | Služby | 96 906 € |
| 015 E. | Osobné náklady | 296 277 € |
| 016 E.1. | Mzdové náklady | 212 822 € |
| 018 3. | Náklady na sociálne poistenie | 75 137 € |
| 019 4. | Sociálne náklady | 8 318 € |
| 020 F. | Dane a poplatky | 2 554 € |
| 021 G. | Odpisy a opravné položky k dlhodobému nehmotnému majetku a dlhodobému hmotnému majetku | 41 738 € |
| 022 G.1. | Odpisy dlhodobého nehmotného majetku a dlhodobého hmotného majetku | 41 738 € |
| 026 J. | Ostatné náklady na hospodársku činnosť | 14 661 € |
| 027 | Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | −230 969 € |
| 028 | Pridaná hodnota | 124 233 € |
| 045 | Náklady na finančnú činnosť spolu | 18 026 € |
| 049 N. | Nákladové úroky | 17 661 € |
| 051 2. | Ostatné nákladové úroky | 17 661 € |
| 054 Q. | Ostatné náklady na finančnú činnosť | 365 € |
| 055 | Výsledok hospodárenia z finančnej činnosti | −18 026 € |
| 056 | Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie pred zdanením | −248 995 € |
| 057 R. | Daň z príjmov | 3 265 € |
| 058 R.1. | Daň z príjmov splatná | 3 265 € |
| 061 | Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení | −252 260 € |
Riadky závierky zatiaľ nemáme načítané za roky: 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013 — sú v origináli nižšie.
Originály v Registri účtovných závierok
História z obchodného registra
Predchádzajúce názvy
- Toolsquare, s.r.o.9. 12. 2004 – 6. 11. 2026
- ToolRama, s.r.o.24. 2. 1999 – 8. 12. 2004
Due diligence skóre firmy — v plnom reporte
Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.
V plnom reporte k tejto firme
Máte účet? Prihlásiť sa
Časté otázky
Je firma Technopol Industry, s. r. o. v konkurze?
Technopol Industry, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.
Aké má firma Technopol Industry, s. r. o. tržby?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Technopol Industry, s. r. o. tržby 370,4 tis. €.
Je firma Technopol Industry, s. r. o. v zisku?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Technopol Industry, s. r. o. vykázala stratu 252,3 tis. €.
Je Technopol Industry, s. r. o. platiteľom DPH?
Technopol Industry, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.
Kde firma Technopol Industry, s. r. o. sídli?
Technopol Industry, s. r. o. má sídlo na adrese Poriadie 116, Poriadie, 906 22.
Zdroje údajov
- Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 7. 11. 2026 · originál ↗
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 6. 11. 2026
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 7. 11. 2026
- DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 7. 11. 2026
- DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 4. 11. 2026
- Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 5. 11. 2026