ART-INVEST, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36227650
DIČ: 2020187653
IČ DPH: SK2020187653
Nám. oslobodenia 9/21, Senica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nám. oslobodenia 9/21, Senica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 29. 4. 1998
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2000
Spisová značka: Sro/10994/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobcho…; sprostredkovateľská činnosť; sprostredkovanie nákupu a predaja nehnuteľností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Filip Rúsek od 29. 7. 2026
    konateľspoločník
  • Igor Rúsek od 29. 7. 2026
    konateľspoločník
  • Ing. Dušan Rúsek od 21. 9. 2015
    konateľ
  • Ing.arch. Bronislav Hnát od 18. 5. 2022
    konateľspoločník
  • JUDr. Ľudovít Vrla od 21. 9. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ART-INVEST, spol. s r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 5,8 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 125,2 tis. €.

125,2 tis. €
Tržby
5,8 tis. €
Zisk
125,4 tis. €
Celkové výnosy
568,1 tis. €
Aktíva
56,3 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť
63,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,7 tis., 2022 3,0 tis., 2023 6,3 tis., 2024 −1,4 tis., 2025 5,8 tis.20216,7 tis.20223,0 tis.20236,3 tis.2024−1,4 tis.20255,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 111,6 tis., 2022 125,7 tis., 2023 121,4 tis., 2024 119,4 tis., 2025 125,2 tis.2021111,6 tis.2022125,7 tis.2023121,4 tis.2024119,4 tis.2025125,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 125,2 tis. € 5,8 tis. €
2024 119,4 tis. € -1,4 tis. €
2023 121,4 tis. € 6,3 tis. €
2022 125,7 tis. € 3,0 tis. €
2021 111,6 tis. € 6,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok539,8 tis. €
  • Zásoby48 €
  • Krátkodobé pohľadávky19,5 tis. €
  • Finančné účty8,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Fondy zo zisku697 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov42,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky511,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ART-INVEST, spol. s r.o. v konkurze?

ART-INVEST, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ART-INVEST, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ART-INVEST, spol. s r.o. tržby 125,2 tis. €.

Je firma ART-INVEST, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ART-INVEST, spol. s r.o. dosiahla zisk 5,8 tis. €.

Je ART-INVEST, spol. s r.o. platiteľom DPH?

ART-INVEST, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ART-INVEST, spol. s r.o. sídli?

ART-INVEST, spol. s r.o. má sídlo na adrese Nám. oslobodenia 9/21, Senica, 905 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026