P.D. Invest, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36251208
DIČ: 2020188852
IČ DPH: SK2020188852
Štefana Pilárika 2650/52, Senica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štefana Pilárika 2650/52, Senica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 26. 9. 2002
Základné imanie: 33,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 10. 2002
Spisová značka: Sro/13724/T
Predmet podnikania (výber): prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov; obstarávanie služieb spojených s riadnym užívaním nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lubomír Bureš od 11. 4. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť P.D. Invest, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 90 % na 71,8 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 178,2 tis. €.

178,2 tis. €
Tržby
71,8 tis. €
Zisk
179,2 tis. €
Celkové výnosy
491,6 tis. €
Aktíva
318,8 tis. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť
56,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 147,4 tis., 2022 73,8 tis., 2023 22,9 tis., 2024 37,7 tis., 2025 71,8 tis.2021147,4 tis.202273,8 tis.202322,9 tis.202437,7 tis.202571,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 295,1 tis., 2022 616,6 tis., 2023 184,6 tis., 2024 194,7 tis., 2025 178,2 tis.2021295,1 tis.2022616,6 tis.2023184,6 tis.2024194,7 tis.2025178,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 178,2 tis. € 71,8 tis. €
2024 194,7 tis. € 37,7 tis. €
2023 184,6 tis. € 22,9 tis. €
2022 616,6 tis. € 73,8 tis. €
2021 295,1 tis. € 147,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok266,8 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky95,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky87,9 tis. €
  • Finančné účty42,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie33,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov213,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie71,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky172,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma P.D. Invest, s.r.o. v konkurze?

P.D. Invest, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma P.D. Invest, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala P.D. Invest, s.r.o. tržby 178,2 tis. €.

Je firma P.D. Invest, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 P.D. Invest, s.r.o. dosiahla zisk 71,8 tis. €.

Je P.D. Invest, s.r.o. platiteľom DPH?

P.D. Invest, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma P.D. Invest, s.r.o. sídli?

P.D. Invest, s.r.o. má sídlo na adrese Štefana Pilárika 2650/52, Senica, 905 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026