regionSTAV, s.r.o. v likvidácii

V likvidácii
Odvetvie (NACE): Elektrické, inštalačné a iné stavebno-montážne práce 43.24 SK NACE podľa Štatistického úradu SR (Register právnických osôb) — štatistická klasifikácia hlavnej činnosti, nie predmet podnikania z obchodného registra.
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo za účelom jeho predaja iným prevádzko…; sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť (s výnimkou činností vylúčených z pôsobnosti živnostenského zákona) …

Základné údaje

IČO: 36224006
DIČ: 2020162925
IČ DPH: SK2020162925
Mlynská 13, BrestovanyZobraziť na mape ↗
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Dátum vzniku: 13. 10. 1997
Spisová značka: Sro/10608/T
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 12. 2009

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Molnár od 1. 2. 2011
    konateľlikvidátorspoločník
    Podiel: 100 % Vklad: 5 000 €

Osoby, ktoré už vo vedení ani vo vlastníctve nie sú

  • Jozef Spálkonateľ, spoločník13. 10. 1997 – 20. 2. 2017
  • Ing. Peter Spálspoločník13. 10. 1997 – 9. 2. 2011
  • Ing. Michal Vanákkonateľ, spoločník13. 10. 1997 – 13. 10. 2009

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť regionSTAV, s.r.o. v likvidácii v roku 2025 zvýšila stratu na 31,4 tis. € a tržby dosiahli 1,5 tis. €.

1,5 tis. €
Tržby
31,4 tis. €
Strata
1,6 tis. €
Celkové výnosy
2,2 tis. €
Aktíva
1,2 tis. €
Vlastné imanie
43 %
Celková zadlženosť
30,1 %
Hrubá marža
100,0 %
Obchodná marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 913, 2022 −29,3 tis., 2023 −7,2 tis., 2024 −1,4 tis., 2025 −31,4 tis.20219132022−29,3 tis.2023−7,2 tis.2024−1,4 tis.2025−31,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 39,1 tis., 2022 0, 2023 0, 2024 0, 2025 1,5 tis.202139,1 tis.20220202302024020251,5 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2022 0, 2023 0, 2024 0, 2025 1,6 tis.20220202302024020251,6 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2022 0, 2023 0, 2024 340, 2025 340202202023020243402025340
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,5 tis. € -31,4 tis. €
2024 0 € -1,4 tis. €
2023 0 € -7,2 tis. €
2022 0 € -29,3 tis. €
2021 39,1 tis. € 913 €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Finančné účty2,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku533 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov27,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-31,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky922 €

Finančné ukazovatele

2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014
Návratnosť vlastného kapitálu (ROE) — −4,4 % −21,2 % −71,0 % 1,3 % 9,1 % 23,5 % 61,8 % 51,4 % 6,5 % 26,5 % 22,6 %
Návratnosť aktív (ROA) — −4,2 % −20,4 % −60,1 % 0,7 % 3,9 % 6,8 % 4,9 % 9,3 % 0,8 % 2,5 % 1,1 %
Hrubá marža 30,1 % — — — — — — — — — — —
Celková zadlženosť 42,8 % 5,3 % 4,0 % 15,3 % 45,2 % 57,8 % 71,1 % 92,1 % 82,0 % 87,8 % 90,6 % 95,2 %
Daň z príjmov 340 € 340 € 0 € 0 € — — — — — — — —

Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.

Účtovné závierky

Súvaha a výkaz ziskov a strát po riadkoch tak, ako ich firma podala do Registra účtovných závierok. Zobrazené sú vyplnené riadky; sumy v celých eurách.

Súvaha — aktíva Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
001 Spolu majetok 2 154 €
014 B. Obežný majetok 2 154 €
021 B.IV. Finančný majetok 2 154 €
022 B.IV.1. Peniaze a účty v bankách 2 154 €
Súvaha — pasíva Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
024 Spolu vlastné imanie a záväzky 2 154 €
025 A. Vlastné imanie 1 232 €
026 A.I. Základné imanie 5 000 €
027 A.I.1. Základné imanie a zmeny základného imania 5 000 €
030 A.III. Fondy zo zisku 533 €
032 A.V. Nerozdelený zisk alebo neuhradená strata minulých rokov 27 121 €
033 A.VI. Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení −31 422 €
034 B. Záväzky 922 €
038 B.IV. Krátkodobé záväzky okrem rezerv, úverov a výpomoci súčet 922 €
041 3. Daňové záväzky a dotácie 922 €
Výkaz ziskov a strát Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
001 Výnosy z hospodárskej činnosti spolu súčet 1 564 €
002 I. Tržby z predaja tovaru 1 500 €
007 VI. Ostatné výnosy z hospodárskej činnosti 64 €
008 Náklady na hospodársku činnosť spolu súčet 32 341 €
010 B. Spotreba materiálu, energie a ostatných neskladovateľných dodávok 398 €
011 C. Služby 650 €
013 E. Dane a poplatky 285 €
017 I. Ostatné náklady na hospodársku činnosť 31 008 €
018 Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti −30 777 €
019 Pridaná hodnota 452 €
027 Náklady na finančnú činnosť spolu súčet 305 €
033 O. Ostatné náklady na finančnú činnosť 305 €
034 Výsledok hospodárenia z finančnej činnosti −305 €
035 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie pred zdanením −31 082 €
036 P. Daň z príjmov 340 €
038 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení −31 422 €

Riadky závierky zatiaľ nemáme načítané za roky: 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013 — sú v origináli nižšie.

Originály v Registri účtovných závierok

História z obchodného registra

Predchádzajúce názvy

  • regionSTAV, s.r.o.9. 11. 2017 – 2. 11. 2026
  • TERMONT TRNAVA s.r.o.10. 2. 2011 – 8. 11. 2017
  • DOMINIUM, spol. s r.o.13. 10. 1997 – 9. 2. 2011

Výpis z obchodného registra SR ↗

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma regionSTAV, s.r.o. v likvidácii v konkurze?

regionSTAV, s.r.o. v likvidácii nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma regionSTAV, s.r.o. v likvidácii tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala regionSTAV, s.r.o. v likvidácii tržby 1,5 tis. €.

Je firma regionSTAV, s.r.o. v likvidácii v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 regionSTAV, s.r.o. v likvidácii vykázala stratu 31,4 tis. €.

Je regionSTAV, s.r.o. v likvidácii platiteľom DPH?

regionSTAV, s.r.o. v likvidácii je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma regionSTAV, s.r.o. v likvidácii sídli?

regionSTAV, s.r.o. v likvidácii má sídlo na adrese Mlynská 13, Brestovany, 919 27.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 7. 11. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 6. 11. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 7. 11. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 7. 11. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 4. 11. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 5. 11. 2026