KERKOTHERM, akciová spoločnosť

Aktívna spoločnosť
IČO: 36189081
DIČ: 2020045654
IČ DPH: SK2020045654
Hraničná 3, Košice

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Hraničná 3, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov 23.49
Dátum vzniku: 1. 3. 1999
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 1999
Spisová značka: Sa/1047/V
Predmet podnikania (výber): výroba expandovaného perlitu a výrobkov na jeho báze; výroba izolačných výrobkov pre stavebníctvo a hutníctvo; výroba a stavba keramických kachlí, kachľových pecí a kozubov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marek Kolesár od 15. 12. 2021
    člen predstavenstva
  • Ing. Gabriela Česnek od 24. 9. 2012
    člen dozornej rady
  • Ing. Jarmila Mantičová od 29. 4. 2015
    člen dozornej rady
  • Ing. Martin Takáč od 6. 4. 2006
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KERKOTHERM, akciová spoločnosť v roku 2025 znížila zisk o 35 % na 251,0 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 2,0 mil. €.

2,0 mil. €
Tržby
251,0 tis. €
Zisk
2,6 mil. €
Celkové výnosy
2,0 mil. €
Aktíva
1,8 mil. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť
52,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 341,6 tis., 2022 161,4 tis., 2023 223,3 tis., 2024 388,8 tis., 2025 251,0 tis.2021341,6 tis.2022161,4 tis.2023223,3 tis.2024388,8 tis.2025251,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,2 mil., 2022 2,7 mil., 2023 3,4 mil., 2024 2,4 mil., 2025 2,0 mil.20212,2 mil.20222,7 mil.20233,4 mil.20242,4 mil.20252,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,0 mil. € 251,0 tis. €
2024 2,4 mil. € 388,8 tis. €
2023 3,4 mil. € 223,3 tis. €
2022 2,7 mil. € 161,4 tis. €
2021 2,2 mil. € 341,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,1 mil. €
  • Zásoby367,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky173,9 tis. €
  • Finančné účty398,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie56,4 tis. €
  • Kapitálové fondy1,5 mil. €
  • Fondy zo zisku11,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov31,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie251,0 tis. €
  • Rezervy30,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky26 €
  • Krátkodobé záväzky181,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KERKOTHERM, akciová spoločnosť v konkurze?

KERKOTHERM, akciová spoločnosť nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KERKOTHERM, akciová spoločnosť tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KERKOTHERM, akciová spoločnosť tržby 2,0 mil. €.

Je firma KERKOTHERM, akciová spoločnosť v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KERKOTHERM, akciová spoločnosť dosiahla zisk 251,0 tis. €.

Je KERKOTHERM, akciová spoločnosť platiteľom DPH?

KERKOTHERM, akciová spoločnosť je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KERKOTHERM, akciová spoločnosť sídli?

KERKOTHERM, akciová spoločnosť má sídlo na adrese Hraničná 3, Košice, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026