VSK PRO-ZEO s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36494046
DIČ: 2021830668
IČ DPH: SK2021830668
Južná trieda 125, Košice - mestská časť Juh

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Južná trieda 125, Košice - mestská časť Juh Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov 23.99
Dátum vzniku: 4. 4. 2016
Základné imanie: 1,8 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2004
Spisová značka: Sro/25499/V
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie: potraviny, alkoholické a nealkoholické nápoje, tabakové výrobky, priemyselný tovar, drogériový tova…; podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností; prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Eduard Hudy od 2. 10. 2009
    konateľ
  • ENGEL GROUP OF MINERALS LIMITED od 19. 9. 2024
    spoločník
  • MEB Migulator Entwicklung & Beteiligung GesmbH od 10. 9. 2022
    spoločník
  • Ing. Matej Rosiar od 3. 5. 2016
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VSK PRO-ZEO s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 43 % na 178,0 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 3,8 mil. €.

3,8 mil. €
Tržby
178,0 tis. €
Zisk
4,1 mil. €
Celkové výnosy
3,2 mil. €
Aktíva
2,5 mil. €
Vlastné imanie
21 %
Celková zadlženosť
38,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,8 tis., 2022 21,1 tis., 2023 243,2 tis., 2024 124,4 tis., 2025 178,0 tis.20214,8 tis.202221,1 tis.2023243,2 tis.2024124,4 tis.2025178,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,1 mil., 2022 3,0 mil., 2023 3,8 mil., 2024 3,6 mil., 2025 3,8 mil.20212,1 mil.20223,0 mil.20233,8 mil.20243,6 mil.20253,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,8 mil. € 178,0 tis. €
2024 3,6 mil. € 124,4 tis. €
2023 3,8 mil. € 243,2 tis. €
2022 3,0 mil. € 21,1 tis. €
2021 2,1 mil. € 4,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok3,9 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok2,0 mil. €
  • Zásoby201,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky389,1 tis. €
  • Finančné účty618,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie1,8 mil. €
  • Fondy zo zisku91,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov444,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie178,0 tis. €
  • Rezervy141,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky514,5 tis. €
  • Bankové úvery1,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie15,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VSK PRO-ZEO s.r.o. v konkurze?

VSK PRO-ZEO s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VSK PRO-ZEO s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VSK PRO-ZEO s.r.o. tržby 3,8 mil. €.

Je firma VSK PRO-ZEO s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VSK PRO-ZEO s.r.o. dosiahla zisk 178,0 tis. €.

Je VSK PRO-ZEO s.r.o. platiteľom DPH?

VSK PRO-ZEO s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VSK PRO-ZEO s.r.o. sídli?

VSK PRO-ZEO s.r.o. má sídlo na adrese Južná trieda 125, Košice - mestská časť Juh.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026