UNITED BRANDS SLOVAKIA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36046604
DIČ: 2020094714
IČ DPH: SK2020094714
Lieskovská cesta 126, Lieskovec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lieskovská cesta 126, Lieskovec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.34
Dátum vzniku: 21. 2. 2001
Základné imanie: 50,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2001
Spisová značka: Sro/6926/S
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti; - sprostredkovanie obchodu a služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ilona Ederová od 28. 2. 2025
    konateľ
  • Manfred Röhlich od 5. 9. 2014
    konateľ
  • United BRANDS INTERNATIONAL Société anonyme od 16. 11. 2021
    spoločník
  • Ing. Martina Palčovičová od 4. 11. 2025
    prokurista
  • Mgr. Peter Kružliak od 4. 11. 2025
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť UNITED BRANDS SLOVAKIA, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 8 % na 339,1 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 12,2 mil. €.

12,2 mil. €
Tržby
339,1 tis. €
Zisk
12,2 mil. €
Celkové výnosy
1,9 mil. €
Aktíva
394,1 tis. €
Vlastné imanie
79 %
Celková zadlženosť
9,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 299,8 tis., 2022 319,7 tis., 2023 445,7 tis., 2024 369,5 tis., 2025 339,1 tis.2021299,8 tis.2022319,7 tis.2023445,7 tis.2024369,5 tis.2025339,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 8,8 mil., 2022 10,0 mil., 2023 10,6 mil., 2024 11,6 mil., 2025 12,2 mil.20218,8 mil.202210,0 mil.202310,6 mil.202411,6 mil.202512,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 12,2 mil. € 339,1 tis. €
2024 11,6 mil. € 369,5 tis. €
2023 10,6 mil. € 445,7 tis. €
2022 10,0 mil. € 319,7 tis. €
2021 8,8 mil. € 299,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok2,7 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok102,2 tis. €
  • Zásoby369,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky930,3 tis. €
  • Finančné účty454,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie25,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie50,0 tis. €
  • Fondy zo zisku5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie339,1 tis. €
  • Rezervy5,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky7,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,5 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma UNITED BRANDS SLOVAKIA, s.r.o. v konkurze?

UNITED BRANDS SLOVAKIA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma UNITED BRANDS SLOVAKIA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala UNITED BRANDS SLOVAKIA, s.r.o. tržby 12,2 mil. €.

Je firma UNITED BRANDS SLOVAKIA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 UNITED BRANDS SLOVAKIA, s.r.o. dosiahla zisk 339,1 tis. €.

Je UNITED BRANDS SLOVAKIA, s.r.o. platiteľom DPH?

UNITED BRANDS SLOVAKIA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma UNITED BRANDS SLOVAKIA, s.r.o. sídli?

UNITED BRANDS SLOVAKIA, s.r.o. má sídlo na adrese Lieskovská cesta 126, Lieskovec, 962 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026