J & R INSPIRE, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36021351
DIČ: 2020071944
IČ DPH: SK2020071944
Lieskovská cesta 125, Lieskovec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lieskovská cesta 125, Lieskovec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.73
Dátum vzniku: 3. 6. 1997
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 6. 1997
Spisová značka: Sro/4546/S
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľných živností; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností /veľkoobchod/ v rozsahu voľných živností; - sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť J & R INSPIRE, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 29 % na 215,6 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 5,2 mil. €.

5,2 mil. €
Tržby
215,6 tis. €
Zisk
5,3 mil. €
Celkové výnosy
2,6 mil. €
Aktíva
1,4 mil. €
Vlastné imanie
48 %
Celková zadlženosť
18,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 568,2 tis., 2022 818,4 tis., 2023 474,1 tis., 2024 167,5 tis., 2025 215,6 tis.2021568,2 tis.2022818,4 tis.2023474,1 tis.2024167,5 tis.2025215,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,5 mil., 2022 7,9 mil., 2023 6,4 mil., 2024 4,9 mil., 2025 5,2 mil.20215,5 mil.20227,9 mil.20236,4 mil.20244,9 mil.20255,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,2 mil. € 215,6 tis. €
2024 4,9 mil. € 167,5 tis. €
2023 6,4 mil. € 474,1 tis. €
2022 7,9 mil. € 818,4 tis. €
2021 5,5 mil. € 568,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok17,3 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok966,6 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok14,2 tis. €
  • Zásoby795,7 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky2,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky204,2 tis. €
  • Finančné účty580,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie22,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Fondy zo zisku700 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie215,6 tis. €
  • Rezervy20,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky65,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky327,4 tis. €
  • Bankové úvery836,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma J & R INSPIRE, spol. s r.o. v konkurze?

J & R INSPIRE, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma J & R INSPIRE, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala J & R INSPIRE, spol. s r.o. tržby 5,2 mil. €.

Je firma J & R INSPIRE, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 J & R INSPIRE, spol. s r.o. dosiahla zisk 215,6 tis. €.

Je J & R INSPIRE, spol. s r.o. platiteľom DPH?

J & R INSPIRE, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma J & R INSPIRE, spol. s r.o. sídli?

J & R INSPIRE, spol. s r.o. má sídlo na adrese Lieskovská cesta 125, Lieskovec, 962 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026