Mravec a synovia,s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36038989
DIČ: 2020068875
IČ DPH: SK2020068875
Dúbravy

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dúbravy Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.71
Dátum vzniku: 17. 12. 1999
Základné imanie: 8,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2000
Spisová značka: Sro/6194/S
Predmet podnikania (výber): - výroba pekárskych výrobkov; - výroba cukrárenských výrobkov; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi, okrem viazaných a koncesovaných obchodných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Mravec od 11. 3. 2021
    konateľspoločník
  • Marian Mravec od 11. 3. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Mravec a synovia,s.r.o. v roku 2025 udržala zisk 938,5 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 5,2 mil. €.

5,2 mil. €
Tržby
938,5 tis. €
Zisk
5,4 mil. €
Celkové výnosy
5,8 mil. €
Aktíva
5,4 mil. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť
64,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 440,5 tis., 2022 710,6 tis., 2023 900,2 tis., 2024 938,2 tis., 2025 938,5 tis.2021440,5 tis.2022710,6 tis.2023900,2 tis.2024938,2 tis.2025938,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,2 mil., 2022 4,2 mil., 2023 4,8 mil., 2024 5,0 mil., 2025 5,2 mil.20213,2 mil.20224,2 mil.20234,8 mil.20245,0 mil.20255,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,2 mil. € 938,5 tis. €
2024 5,0 mil. € 938,2 tis. €
2023 4,8 mil. € 900,2 tis. €
2022 4,2 mil. € 710,6 tis. €
2021 3,2 mil. € 440,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok3,6 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok4,0 mil. €
  • Zásoby191,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky425,9 tis. €
  • Finančné účty1,2 mil. €
  • Časové rozlíšenie20,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie8,6 tis. €
  • Fondy zo zisku6,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov4,4 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie938,5 tis. €
  • Rezervy75,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky364,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Mravec a synovia,s.r.o. v konkurze?

Mravec a synovia,s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Mravec a synovia,s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Mravec a synovia,s.r.o. tržby 5,2 mil. €.

Je firma Mravec a synovia,s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Mravec a synovia,s.r.o. dosiahla zisk 938,5 tis. €.

Je Mravec a synovia,s.r.o. platiteľom DPH?

Mravec a synovia,s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Mravec a synovia,s.r.o. sídli?

Mravec a synovia,s.r.o. má sídlo na adrese Dúbravy, 962 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026