Slatinská pekáreň, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36635359
DIČ: 2021959027
IČ DPH: SK2021959027
Kriváň 452, Kriváň

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kriváň 452, Kriváň Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.71
Dátum vzniku: 1. 3. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2005
Spisová značka: Sro/10164/S
Predmet podnikania (výber): vedenie účtovníctva; administratívne práce; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Chabada od 1. 3. 2005
    konateľspoločník
  • Peter Chabada od 1. 3. 2005
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Slatinská pekáreň, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 2 % na 162,0 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 5,9 mil. €.

5,9 mil. €
Tržby
162,0 tis. €
Zisk
6,0 mil. €
Celkové výnosy
1,2 mil. €
Aktíva
328,2 tis. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť
26,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 23,7 tis., 2022 25,3 tis., 2023 47,7 tis., 2024 158,9 tis., 2025 162,0 tis.202123,7 tis.202225,3 tis.202347,7 tis.2024158,9 tis.2025162,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,7 mil., 2022 4,0 mil., 2023 5,1 mil., 2024 5,8 mil., 2025 5,9 mil.20213,7 mil.20224,0 mil.20235,1 mil.20245,8 mil.20255,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,9 mil. € 162,0 tis. €
2024 5,8 mil. € 158,9 tis. €
2023 5,1 mil. € 47,7 tis. €
2022 4,0 mil. € 25,3 tis. €
2021 3,7 mil. € 23,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok721,0 tis. €
  • Zásoby22,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky336,0 tis. €
  • Finančné účty64,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie10,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov158,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie162,0 tis. €
  • Rezervy32,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky200,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky429,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie164,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Slatinská pekáreň, s.r.o. v konkurze?

Slatinská pekáreň, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Slatinská pekáreň, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Slatinská pekáreň, s.r.o. tržby 5,9 mil. €.

Je firma Slatinská pekáreň, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Slatinská pekáreň, s.r.o. dosiahla zisk 162,0 tis. €.

Je Slatinská pekáreň, s.r.o. platiteľom DPH?

Slatinská pekáreň, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Slatinská pekáreň, s.r.o. sídli?

Slatinská pekáreň, s.r.o. má sídlo na adrese Kriváň 452, Kriváň, 962 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026