COOP Jednota Trstená, spotrebné družstvo

Aktívna spoločnosť
IČO: 36012815
DIČ: 2020427662
IČ DPH: SK2020427662
Hattalova 100, Trstená

Základné údaje

Právna forma: Družstvo
Sídlo: Hattalova 100, Trstená Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.11
Dátum vzniku: 6. 11. 1996
Základné imanie: 66,4 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 1996
Spisová značka: Dr/134/L
Predmet podnikania (výber): - maloobchodná a veľkoobchodná činnosť v rámci voľných živností, okrem jedov, drahých kovov a výrobkov z nich; - služby výpočtovej techniky - automatizované spracovanie dát; - ekonomický prenájom prevádzkových jednotiek na podnikanie fyzickým a právnickým osobám …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marta Fukasová od 23. 4. 2024
    člen predstavenstva
  • Ing. Pavol Krížo od 23. 4. 2024
    člen predstavenstva
  • Jozef Jackulík od 23. 4. 2024
    člen predstavenstva
  • Mgr. Anna Betušťáková od 23. 4. 2024
    člen predstavenstva
  • Mária Karetková od 23. 4. 2024
    člen predstavenstva
  • PhDr. Daniela Furdeková od 23. 4. 2024
    člen predstavenstva
  • PhDr. Patrícia Betušťáková od 23. 4. 2024
    člen predstavenstva
  • Elena Vojtaššáková od 23. 4. 2024
    člen dozornej rady
  • Helena Kočnerová od 23. 4. 2024
    člen dozornej rady
  • Marta Marušáková od 23. 4. 2024
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť COOP Jednota Trstená, spotrebné družstvo v roku 2025 zvýšila zisk o 76 % na 218,2 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 28,1 mil. €.

28,1 mil. €
Tržby
218,2 tis. €
Zisk
29,7 mil. €
Celkové výnosy
7,7 mil. €
Aktíva
4,4 mil. €
Vlastné imanie
43 %
Celková zadlženosť
22,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 101,2 tis., 2022 104,9 tis., 2023 49,2 tis., 2024 123,8 tis., 2025 218,2 tis.2021101,2 tis.2022104,9 tis.202349,2 tis.2024123,8 tis.2025218,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 24,8 mil., 2022 25,8 mil., 2023 28,2 mil., 2024 28,7 mil., 2025 28,1 mil.202124,8 mil.202225,8 mil.202328,2 mil.202428,7 mil.202528,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 28,1 mil. € 218,2 tis. €
2024 28,7 mil. € 123,8 tis. €
2023 28,2 mil. € 49,2 tis. €
2022 25,8 mil. € 104,9 tis. €
2021 24,8 mil. € 101,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok849 €
  • Dlhodobý hmotný majetok4,8 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok94,4 tis. €
  • Zásoby2,0 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky1,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky205,3 tis. €
  • Finančné účty572,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie49,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie967,7 tis. €
  • Fondy zo zisku2,9 mil. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov346,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie218,2 tis. €
  • Rezervy286,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky217,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,0 mil. €
  • Bankové úvery812,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma COOP Jednota Trstená, spotrebné družstvo v konkurze?

COOP Jednota Trstená, spotrebné družstvo nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma COOP Jednota Trstená, spotrebné družstvo tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala COOP Jednota Trstená, spotrebné družstvo tržby 28,1 mil. €.

Je firma COOP Jednota Trstená, spotrebné družstvo v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 COOP Jednota Trstená, spotrebné družstvo dosiahla zisk 218,2 tis. €.

Je COOP Jednota Trstená, spotrebné družstvo platiteľom DPH?

COOP Jednota Trstená, spotrebné družstvo je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma COOP Jednota Trstená, spotrebné družstvo sídli?

COOP Jednota Trstená, spotrebné družstvo má sídlo na adrese Hattalova 100, Trstená, 028 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026