Uhoľné sklady STAMAT s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36370070
DIČ: 2020128682
IČ DPH: SK2020128682
Vojtaššákova 792, Tvrdošín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vojtaššákova 792, Tvrdošín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.78
Dátum vzniku: 1. 4. 1997
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 5. 1997
Spisová značka: Sro/10195/L
Predmet podnikania (výber): - obchod so všetkými druhmi tovarov, okrem viazaných obchodných živností; - obchod so všetkými druhmi tovarov, okrem koncesovaných obchodných živností; - veľkoobchod s pevnými, kvapalnými a plynnými palivami a podobnými produktami a výrobkami …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Štrbáň od 1. 4. 1997
    konateľspoločník
  • Ivana Štrbáňová od 11. 10. 2019
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Uhoľné sklady STAMAT s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 51 % na 14,2 tis. € a tržby jej narástli o 51 % na 35,8 tis. €.

35,8 tis. €
Tržby
14,2 tis. €
Strata
106,8 tis. €
Aktíva
18,1 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 345, 2022 −11,4 tis., 2023 −7,3 tis., 2024 −29,0 tis., 2025 −14,2 tis.20213452022−11,4 tis.2023−7,3 tis.2024−29,0 tis.2025−14,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 46,6 tis., 2022 42,5 tis., 2023 59,2 tis., 2024 23,8 tis., 2025 35,8 tis.202146,6 tis.202242,5 tis.202359,2 tis.202423,8 tis.202535,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 35,8 tis. € -14,2 tis. €
2024 23,8 tis. € -29,0 tis. €
2023 59,2 tis. € -7,3 tis. €
2022 42,5 tis. € -11,4 tis. €
2021 46,6 tis. € 345 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie18,1 tis. €
  • Záväzky88,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Uhoľné sklady STAMAT s.r.o. v konkurze?

Uhoľné sklady STAMAT s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Uhoľné sklady STAMAT s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Uhoľné sklady STAMAT s.r.o. tržby 35,8 tis. €.

Je firma Uhoľné sklady STAMAT s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Uhoľné sklady STAMAT s.r.o. vykázala stratu 14,2 tis. €.

Je Uhoľné sklady STAMAT s.r.o. platiteľom DPH?

Uhoľné sklady STAMAT s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Uhoľné sklady STAMAT s.r.o. sídli?

Uhoľné sklady STAMAT s.r.o. má sídlo na adrese Vojtaššákova 792, Tvrdošín, 027 44.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026