MUDr. Chmelárová Miriam, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35937114
DIČ: 2022016018
1. mája 87/87, Prašice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: 1. mája 87/87, Prašice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 24. 5. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/16677/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru pre účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru pre účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod); sprostredkovanie služieb, obchodu a výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Miriam Chmelárová od 24. 5. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MUDr. Chmelárová Miriam, s.r.o. v roku 2025 udržala zisk 116,2 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 230,8 tis. €.

230,8 tis. €
Tržby
116,2 tis. €
Zisk
231,1 tis. €
Celkové výnosy
242,2 tis. €
Aktíva
214,2 tis. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť
88,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,4 tis., 2022 2,5 tis., 2023 111,7 tis., 2024 116,7 tis., 2025 116,2 tis.20212,4 tis.20222,5 tis.2023111,7 tis.2024116,7 tis.2025116,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 156,7 tis., 2022 209,0 tis., 2023 239,3 tis., 2024 234,2 tis., 2025 230,8 tis.2021156,7 tis.2022209,0 tis.2023239,3 tis.2024234,2 tis.2025230,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 230,8 tis. € 116,2 tis. €
2024 234,2 tis. € 116,7 tis. €
2023 239,3 tis. € 111,7 tis. €
2022 209,0 tis. € 2,5 tis. €
2021 156,7 tis. € 2,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby194 €
  • Krátkodobé pohľadávky64,9 tis. €
  • Finančné účty177,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov90,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie116,2 tis. €
  • Rezervy758 €
  • Dlhodobé záväzky38 €
  • Krátkodobé záväzky27,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MUDr. Chmelárová Miriam, s.r.o. v konkurze?

MUDr. Chmelárová Miriam, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MUDr. Chmelárová Miriam, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MUDr. Chmelárová Miriam, s.r.o. tržby 230,8 tis. €.

Je firma MUDr. Chmelárová Miriam, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MUDr. Chmelárová Miriam, s.r.o. dosiahla zisk 116,2 tis. €.

Kde firma MUDr. Chmelárová Miriam, s.r.o. sídli?

MUDr. Chmelárová Miriam, s.r.o. má sídlo na adrese 1. mája 87/87, Prašice, 956 22.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026