GLENMARK PHARMACEUTICALS SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35933526
DIČ: 2022002510
IČ DPH: SK2022002510
Tomášikova 64, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tomášikova 64, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.46
Dátum vzniku: 4. 5. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2005
Spisová značka: Sro/35879/B
Predmet podnikania (výber): automatizované spracovanie údajov; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a kúpa tovaru na účely jeho ďalšieho predaja …; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrzej Gondek od 22. 3. 2018
    konateľ
  • Oliver Bourne od 1. 2. 2015
    konateľ
  • Pavel Zachrla od 1. 9. 2022
    konateľ
  • Glenmark Pharmaceuticals s.r.o. od 15. 3. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť GLENMARK PHARMACEUTICALS SK, s. r. o. v roku 2026 znížila zisk o 89 % na 112,7 tis. € a tržby jej klesli o 18 % na 16,6 mil. €.

16,6 mil. €
Tržby
112,7 tis. €
Zisk
26,5 mil. €
Celkové výnosy
9,7 mil. €
Aktíva
3,3 mil. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť
16,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 291,6 tis., 2023 498,0 tis., 2024 197,9 tis., 2025 1,1 mil., 2026 112,7 tis.2022291,6 tis.2023498,0 tis.2024197,9 tis.20251,1 mil.2026112,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 13,6 mil., 2023 15,3 mil., 2024 17,8 mil., 2025 20,2 mil., 2026 16,6 mil.202213,6 mil.202315,3 mil.202417,8 mil.202520,2 mil.202616,6 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 29,1 mil., 2026 26,5 mil.2022–2023–2024–202529,1 mil.202626,5 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 293,9 tis., 2026 84,6 tis.2022–2023–2024–2025293,9 tis.202684,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 16,6 mil. € 112,7 tis. €
2025 20,2 mil. € 1,1 mil. €
2024 17,8 mil. € 197,9 tis. €
2023 15,3 mil. € 498,0 tis. €
2022 13,6 mil. € 291,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok66,1 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok109,5 tis. €
  • Zásoby4,3 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky440,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,3 mil. €
  • Finančné účty1,5 mil. €
  • Časové rozlíšenie36,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy1,2 mil. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie112,7 tis. €
  • Rezervy1,4 mil. €
  • Dlhodobé záväzky8,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky5,0 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GLENMARK PHARMACEUTICALS SK, s. r. o. v konkurze?

GLENMARK PHARMACEUTICALS SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GLENMARK PHARMACEUTICALS SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala GLENMARK PHARMACEUTICALS SK, s. r. o. tržby 16,6 mil. €.

Je firma GLENMARK PHARMACEUTICALS SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 GLENMARK PHARMACEUTICALS SK, s. r. o. dosiahla zisk 112,7 tis. €.

Je GLENMARK PHARMACEUTICALS SK, s. r. o. platiteľom DPH?

GLENMARK PHARMACEUTICALS SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GLENMARK PHARMACEUTICALS SK, s. r. o. sídli?

GLENMARK PHARMACEUTICALS SK, s. r. o. má sídlo na adrese Tomášikova 64, Bratislava, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026