DREVO KLADE spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35900563
DIČ: 2021896140
IČ DPH: SK2021896140
Pri Kalvárii 20, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pri Kalvárii 20, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.73
Dátum vzniku: 17. 9. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 9. 2005
Spisová značka: Sro/16942/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Reinhard Klade od 17. 9. 2004
    konateľspoločník
  • Josef Maurer od 18. 5. 2022
    spoločník
  • Mgr. Anna Štibraná od 12. 11. 2005
    prokuristaspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DREVO KLADE spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 99 % na 2,6 tis. € a tržby jej klesli o 56 % na 370,5 tis. €.

370,5 tis. €
Tržby
2,6 tis. €
Zisk
440,8 tis. €
Celkové výnosy
2,3 mil. €
Aktíva
2,3 mil. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť
44,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,8 tis., 2022 12,7 tis., 2023 523,6 tis., 2024 181,6 tis., 2025 2,6 tis.202114,8 tis.202212,7 tis.2023523,6 tis.2024181,6 tis.20252,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,1 mil., 2022 2,3 mil., 2023 2,2 mil., 2024 840,4 tis., 2025 370,5 tis.20213,1 mil.20222,3 mil.20232,2 mil.2024840,4 tis.2025370,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 370,5 tis. € 2,6 tis. €
2024 840,4 tis. € 181,6 tis. €
2023 2,2 mil. € 523,6 tis. €
2022 2,3 mil. € 12,7 tis. €
2021 3,1 mil. € 14,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok76,7 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok1,0 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky61,8 tis. €
  • Finančné účty1,1 mil. €
  • Časové rozlíšenie29,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,3 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,6 tis. €
  • Rezervy8,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky22,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky17,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DREVO KLADE spol. s r.o. v konkurze?

DREVO KLADE spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DREVO KLADE spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DREVO KLADE spol. s r.o. tržby 370,5 tis. €.

Je firma DREVO KLADE spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DREVO KLADE spol. s r.o. dosiahla zisk 2,6 tis. €.

Je DREVO KLADE spol. s r.o. platiteľom DPH?

DREVO KLADE spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DREVO KLADE spol. s r.o. sídli?

DREVO KLADE spol. s r.o. má sídlo na adrese Pri Kalvárii 20, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026