TopKarMoto SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35930969
DIČ: 2021998792
IČ DPH: SK2021998792
Bulharská 42, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bulharská 42, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.61
Dátum vzniku: 19. 4. 2005
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 5. 2005
Spisová značka: Sro/43685/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod )alebo za účelom jeho predaja iným prevádzko…; poskytovanie služieb pre poľnohospodársku výrobu, bez veterinárnych služieb; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavel Lipenský od 23. 10. 2009
    konateľspoločník
  • TopKarMoto s.r.o. od 4. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TopKarMoto SK s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 36,6 tis. € a tržby jej klesli o 67 % na 940,3 tis. €.

940,3 tis. €
Tržby
36,6 tis. €
Strata
1,2 mil. €
Celkové výnosy
1,6 mil. €
Aktíva
3,0 tis. €
Vlastné imanie
100 %
Celková zadlženosť
22,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −48,6 tis., 2022 4,7 tis., 2023 100,4 tis., 2024 62,2 tis., 2025 −36,6 tis.2021−48,6 tis.20224,7 tis.2023100,4 tis.202462,2 tis.2025−36,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,2 mil., 2022 1,5 mil., 2023 2,9 mil., 2024 2,8 mil., 2025 940,3 tis.20211,2 mil.20221,5 mil.20232,9 mil.20242,8 mil.2025940,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 940,3 tis. € -36,6 tis. €
2024 2,8 mil. € 62,2 tis. €
2023 2,9 mil. € 100,4 tis. €
2022 1,5 mil. € 4,7 tis. €
2021 1,2 mil. € -48,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok7,0 tis. €
  • Zásoby382,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,2 mil. €
  • Finančné účty939 €
  • Časové rozlíšenie2,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku3,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov26,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-36,6 tis. €
  • Rezervy8,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky11,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,5 mil. €
  • Bankové úvery25,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TopKarMoto SK s.r.o. v konkurze?

TopKarMoto SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TopKarMoto SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TopKarMoto SK s.r.o. tržby 940,3 tis. €.

Je firma TopKarMoto SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TopKarMoto SK s.r.o. vykázala stratu 36,6 tis. €.

Je TopKarMoto SK s.r.o. platiteľom DPH?

TopKarMoto SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TopKarMoto SK s.r.o. sídli?

TopKarMoto SK s.r.o. má sídlo na adrese Bulharská 42, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026