Gawaplast Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35896051
DIČ: 2021862150
IČ DPH: SK2021862150
Záruby 1, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Záruby 1, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.76
Dátum vzniku: 10. 8. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 8. 2004
Spisová značka: Sro/32720/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Michal Kurčík od 10. 8. 2004
    konateľ
  • Ing. Veronika Herth od 25. 7. 2012
    prokuristaspoločník
  • Urs Herth od 12. 11. 2022
    spoločník
  • JUDr. Martin Kurčík od 25. 7. 2012
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Gawaplast Slovakia, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 99 % na 667 € a tržby jej klesli o 31 % na 3,3 mil. €.

3,3 mil. €
Tržby
667 €
Zisk
3,4 mil. €
Celkové výnosy
1,3 mil. €
Aktíva
381,2 tis. €
Vlastné imanie
70 %
Celková zadlženosť
11,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 196,6 tis., 2022 387,8 tis., 2023 45,5 tis., 2024 50,4 tis., 2025 6672021196,6 tis.2022387,8 tis.202345,5 tis.202450,4 tis.2025667
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,6 mil., 2022 3,7 mil., 2023 3,9 mil., 2024 4,8 mil., 2025 3,3 mil.20212,6 mil.20223,7 mil.20233,9 mil.20244,8 mil.20253,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,3 mil. € 667 €
2024 4,8 mil. € 50,4 tis. €
2023 3,9 mil. € 45,5 tis. €
2022 3,7 mil. € 387,8 tis. €
2021 2,6 mil. € 196,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok244,1 tis. €
  • Zásoby395,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky498,1 tis. €
  • Finančné účty123,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie10,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov373,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie667 €
  • Rezervy12,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky555,3 tis. €
  • Bankové úvery320,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Gawaplast Slovakia, s.r.o. v konkurze?

Gawaplast Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Gawaplast Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Gawaplast Slovakia, s.r.o. tržby 3,3 mil. €.

Je firma Gawaplast Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Gawaplast Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 667 €.

Je Gawaplast Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

Gawaplast Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Gawaplast Slovakia, s.r.o. sídli?

Gawaplast Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Záruby 1, Bratislava, 831 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026