I.D.C. s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35895705
DIČ: 2021928931
IČ DPH: SK2021928931
Bajkalská 19B, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bajkalská 19B, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.99
Dátum vzniku: 5. 8. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/32686/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť) …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť I.D.C. s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 9 % na 40,6 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 46,4 tis. €.

46,4 tis. €
Tržby
40,6 tis. €
Zisk
46,4 tis. €
Celkové výnosy
3,2 mil. €
Aktíva
-345,8 tis. €
Vlastné imanie
111 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 771, 2022 5,4 tis., 2023 37,1 tis., 2024 37,4 tis., 2025 40,6 tis.202177120225,4 tis.202337,1 tis.202437,4 tis.202540,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 7,9 tis., 2022 36,9 tis., 2023 45,0 tis., 2024 45,0 tis., 2025 46,4 tis.20217,9 tis.202236,9 tis.202345,0 tis.202445,0 tis.202546,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 46,4 tis. € 40,6 tis. €
2024 45,0 tis. € 37,4 tis. €
2023 45,0 tis. € 37,1 tis. €
2022 36,9 tis. € 5,4 tis. €
2021 7,9 tis. € 771 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý finančný majetok1,5 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky1,7 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,3 tis. €
  • Finančné účty1,2 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie-345,8 tis. €
  • Záväzky3,6 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma I.D.C. s.r.o. v konkurze?

I.D.C. s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma I.D.C. s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala I.D.C. s.r.o. tržby 46,4 tis. €.

Je firma I.D.C. s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 I.D.C. s.r.o. dosiahla zisk 40,6 tis. €.

Je I.D.C. s.r.o. platiteľom DPH?

I.D.C. s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma I.D.C. s.r.o. sídli?

I.D.C. s.r.o. má sídlo na adrese Bajkalská 19B, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026