Sauter Building Control Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35899506
DIČ: 2021873722
IČ DPH: SK2021873722
Galvaniho 15/B, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Galvaniho 15/B, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.10
Dátum vzniku: 7. 9. 2004
Základné imanie: 166,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2004
Spisová značka: Sro/33061/B
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Miloš Butko od 1. 4. 2018
    konateľ
  • Fr. Sauter AG od 16. 6. 2022
    spoločník
  • Michaela Závacký od 3. 2. 2015
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Sauter Building Control Slovakia, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 14 % na 135,5 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 4,4 mil. €.

4,4 mil. €
Tržby
135,5 tis. €
Zisk
4,5 mil. €
Celkové výnosy
2,5 mil. €
Aktíva
1,0 mil. €
Vlastné imanie
60 %
Celková zadlženosť
22,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 71,1 tis., 2022 52,3 tis., 2023 113,3 tis., 2024 157,7 tis., 2025 135,5 tis.202171,1 tis.202252,3 tis.2023113,3 tis.2024157,7 tis.2025135,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,6 mil., 2022 3,1 mil., 2023 4,0 mil., 2024 4,1 mil., 2025 4,4 mil.20212,6 mil.20223,1 mil.20234,0 mil.20244,1 mil.20254,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,4 mil. € 135,5 tis. €
2024 4,1 mil. € 157,7 tis. €
2023 4,0 mil. € 113,3 tis. €
2022 3,1 mil. € 52,3 tis. €
2021 2,6 mil. € 71,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok1,6 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok2,9 tis. €
  • Zásoby59,1 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky332,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,6 mil. €
  • Finančné účty495,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie166,0 tis. €
  • Fondy zo zisku16,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov704,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie135,5 tis. €
  • Rezervy116,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,4 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Sauter Building Control Slovakia, s.r.o. v konkurze?

Sauter Building Control Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Sauter Building Control Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Sauter Building Control Slovakia, s.r.o. tržby 4,4 mil. €.

Je firma Sauter Building Control Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Sauter Building Control Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 135,5 tis. €.

Je Sauter Building Control Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

Sauter Building Control Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Sauter Building Control Slovakia, s.r.o. sídli?

Sauter Building Control Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Galvaniho 15/B, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026